Klebark Open Kids 2013 – Najmłodsi też owładnięci „plażówką”

W najbliższą sobotę 22 czerwca odbędzie się prawdopodobnie pierwszy w Polsce turniej siatkówki plażowej dla dzieci Klebark Open Kids (od godz. 10 na plaży w Klebarku Wielkim). Turniej ma charakter pikniku rodzinnego. Wystarczy zabrać ze sobą kosz smakowitości. Organizatorzy zapewniają miejsce i sprzęt do grillowania. W turnieju mogą wziąć udział dzieci od 7 do 12 lat. Nagrodą główną są bilety na Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej Mazury 2013 w Starych .Jabłonkach. Szczegóły techniczne Klebark Open Kids 2013 na www.klebark.pl

 

Turniej rozegrany zostanie na zasadach podobnych do minisiatkówki. Zgodnie z regulaminem na turnieju będą stworzone 3 kategorie wiekowe bez podziału na płeć. Są to:

7-8 lat

9-10 lat

11-12 lat

Ze względu na formułę OPEN mecze nie będą rozgrywane w poszczególnych kategoriach, tylko w systemie drabinki, prawdopodobnie systemem brazylijskim, ale to zależy od liczby zgłoszonych drużyn. Triumfatorzy poszczególnych kategorii będą wyłaniani po zakończeniu wszystkich meczów. Zwycięzcą w kategorii zostaje drużyna, która zajmie najwyższe miejsce w ogólnym rankingu.

{AdmirorGallery}kleba19{/Admirorgallery}

Został już uruchomiony formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia możemy także dokonać telefonując pod nr 693 358 075.

Ważne! Zgłoszenia potrwają do 20 czerwca do północy. Ze względów organizacyjnych nie będzie możliwe zapisanie się w dniu turnieju!!! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x