Mistrzostwa Elbląga już w środę – Zamiast leżeć plackiem – zagraj!

Jednym ze sportowo – rekreacyjnych wydarzeń wakacyjnych będą XVII Mistrzostwa Elbląga w plażowej piłce siatkowej. To już kolejny taki cykl rywalizacji organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tegoroczny rozegrany zostanie wserii czterech turniejów, a pierwszy z nich już 29 czerwca (środa) od godz. 16.30 na boisku basenu miejskiego przy ul. Spacerowej.

 

Podstawowym celem jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Elbląga i okolic, a także popularyzacja plażowej piłki siatkowej. Turnieje mają charakter otwarty, mogą w nich brać udział wszyscy chętni. Drużyna składa się dwóch zawodników ubranych w jednakowe stroje sportowe. Wpisowe do każdego turnieju to 10 zł od zespołu, a dla młodzieży uczącej się opłata startowa wynosi 5 zł od zespołu (po okazaniu legitymacji szkolnej). Zapisy drużyn będą przyjmowane od godz. 16 na miejscu rozgrywek, a system gier jest uzależniony od ilości uczestniczących zespołów. Szczegóły precyzuje „Regulamin”, dostępny na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu Informacje także pod nr tel. 55 6424530 wew. 27.

Terminarz turniejów:

I – 29. 06. godz. 16.30

II – 13.07. godz. 16.30

III – 27.07. godz. 16.30

IV finał – 10.08. godz. 16.30

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa i rywalizacji o Mistrzostwo Elbląga w plażowej siatkówce. Nagrody rzeczowe finalistom mistrzostw ufunduje hipermarket E. Leclerc. Patronat medialny nad cyklem turniejowym objęła redakcja „Dziennika Elbląskiego”.

Tekst i fot. MOSiR

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x