MŚ w Starych Jabłonkach to już pewne – Aż sie wierzyć nie chce

To, że Word Tour na Mazurach z roku na rok jest imprezą coraz bardziej prestiżową i zjeżdżają na nią najlepsi siatkarze plażowi na świecie nie trzeba nikogo przekonywać. W momencie, kiedy organizatorzy podjęli kolejne wyzwanie, zgłaszając kandydaturę tego miejsca na organizacje mistrzostw świata, było jasne, że zostanie ona przyjęta bez najmniejszych zastrzeżeń. I tak się stało. Międzynarodowa Federacja ogłosiła, że w 2012 roku w Starych Jabłonkach siatkarki i siatkarze walczyć będą o najważniejsze tytuły.

 

 Perfekcyjna organizacja, ogromne zainteresowanie, umiejętność popularyzacji imprezy – te elementy stały się argumentami nie do odparcia. Aż dziw bierze, że tak małej miejscowości może się odbył turniej najwyższej światowej rangi. Oczywiście to ogromna promocja regionu Warmii i Mazur, który zabiega o turystów, także sympatyków sportu. Siatkówka plażowa łączy w sobie te elementy. Bo w Starych Jabłonkach można przeżyć ogromne emocje, doznać estetycznych wrażeń, a jednocześnie spędzić wiele dni w niezwykle urokliwym miejscu.

 Warunkiem koniecznym przyznania Polsce organizacji mistrzostwa świata są doświadczenia związane z przeprowadzeniem przynajmniej dwóch imprez  o najwyższym współczynniku. Stare Jabłonki o to zabiegały i już minionego lata odbyły się zawody super rangi. W tym roku będzie podobnie, dlatego warunki formalne zostaną spełnione. Co do samej organizacji turnieju i związanych z nim imprez towarzyszących nie ma najmniejszych wątpliwości, że będą to światowe standardy.

Gwarantem są doświadczenia z lat poprzednich, wyobraźnia i profesjonalizm. Cóż tylko pogratulować i czekać na wielkie granie w Starych Jabłonkach.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x