Na Plaży Miejskiej poznaliśmy Mistrzów Olsztyna – Oldboye walczyli z młodymi

Siatkarskie imprezy na Olsztyńskiej Plaży miejskiej miały wypełnić ostatni weekend wakacji. Niestety, słabe zainteresowanie zawodników turniejem oldboyów sprawiło, że wszystko udało się zamknąć w jednym dniu. Plan przewidywał aż trzy turnieje: IV Otwarte Mistrzostwa Olsztyna, II Turniej Rodzinny organizowany przez Pawła Papke oraz Turniej Oldboyów. Na ten ostatni frekwencja jednak nie dopisała - zgłosiły się zaledwie dwie pary, które włączono do rywalizacji open.

– Ze względu na małą liczbę zgłoszeń na turniej oldboyów, postaramy się zakończyć imprezę jeszcze dziś. Szczególnie, że jutro pogoda ma się pogorszyć. – mówi Marek Makowski z OSiRu.

Na szczęście na udział w organizowanych przez Olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji Mistrzostw Olsztyna chętnych nie zabrakło. Pary podzielono na pięć grup chłopców i jedną dziewcząt. Eliminacje w grupach wyłoniły po dwie drużyny, które walczyły o zwycięstwo systemem pucharowym. W finale Krzysztof Czetyrko i Arkadiusz Truskowski w tie breaku pokonali Tomasza Biryło i Pawła Borkowskiego.

Dla zwycięzców organizator przygotował puchary, medale i upominki rzeczowe. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo koszulkę.

Wyniki

Mężczyźni

1 Krzysztof Czetyrko/Arkadiusz Truskowski

2 Tomasz Biryło/Paweł Borkowski

3 Piotr Szempliński/Dariusz Paszkowski

Kobiety

1 Ola Zdon/Joanna Karasiewicz

Od godziny 14 ruszyły też kolejne zawody II Turnieju Rodzinnego Piłki Siatkowej organizowanego przez Pawła Papke. To zainaururowana tydzień temu w Szczytnie impreza, w której o zwycięstwo i nagrody rzeczowe walczą czteroosobowe rodzinne drużyny (minimum jedna dziewczyna).

Prócz Szczytna i Olsztyna, gospodarzami turnieju będą również Bartoszyce, Kętrzyn (26 sierpnia), Olsztynek, Mrągowo (1 września), Ruciane-Nida oraz Ełk (2 września).

{AdmirorGallery}12.08.25-siatka{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x