O Puchar Dyrektora CKiT Mrągowo 2012 – Pierwszy raz w palącym słońcu

Na boiskach przy Osiedlu Grunwaldzkim został rozegrany Mrągowski Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora CKiT, który był jednocześnie inauguracją sezonu siatkówki plażowej w naszym województwie. Do Mrągowa przyjechały pary z całego regionu. Wśród zgłoszonych do turnieju 20 par byli między innymi zawodnicy i zawodniczki z Olsztyna, Bartoszyc, Ostródy, Dobrego Miasta, Giżycka, Kętrzyna i Mrągowa. Pogoda była wspaniała, typowa dla tej dyscypliny. W pełnym słońcu trwała zacięta walka o końcowy sukces.

 

Wśród panów do rywalizacji przystąpiło 16 ekip, które swoje mecze rozgrywały według sytemu „brazylijskiego” do dwóch przegranych pojedynków. Po siedmiu godzinach w palącym słońcu, najlepszą drużyną, która wywalczyła puchary, została para olsztyńska w składzie: Tomasz Poskier i Piotr Loba. Drugie miejsce zajęli Jakub Sulima i Marcin Kamiński. W pojedynku o trzecią lokatę lepsi okazali się kętrzynianie Damian  Gil i Jarosław Urban. Czwarte miejsce w turnieju inauguracyjnym zajęli Tomasz Górka i Michał Przybylski – reprezentanci Olsztyna.

Najlepsza para męska z Mrągowa w składzie: Łoskociński Rafał i Michał Deptuła wywalczyła piątą pozycję.

{AdmirorGallery}mr2{/AdmirorGallery}

W grupie pań, do turnieju zgłosiły się cztery ekipy, które rywalizowały systemem „każdy z każdym” w meczach 21 punktów. Zwyciężyła para z Olsztyna, w składzie: Dominika Bartkowska i Katarzyna Kozłowska. Drugie miejsce wywalczyły zawodniczki z Mrągowa Martyna Moczydłowska i Karmen Sosińska, trzecie siatkarki z Ostródy i Dobrego Miasta, Malwina Rychlicka i Magda Babicka, a czwarte reprezentantki Bartoszyc: Urszula Wasilewska i Tamara Baranowska.

Zawodnicy i zawodniczki najlepszych par, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez CKiT Mrągowo. Dodatkową nagrodą były piłki do siatkówki plażowej.

Waldemar Cybul

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x