Ostatnie szanse w Ełku i Olecku – Kto zagra w finale Rosetex Cup?

W sobotę 31 lipca w Ełku startuje czwarta runda eliminacyjna Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Amatorów Rosetex CUP Mazury 2010, a w niedzielę 01 sierpnia w Olecku ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do mrągowskiego finału. Po turniejach eliminacyjnych w Mikołajkach, Rynie i Mrągowie, nadszedł czas na ostatnie dwie kwalifikacje. Na zawodników czeka już tylko sześć wolnych miejsc w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniu 21 sierpnia w Mrągowie.

Przypomnijmy, że jest to już piąta na Mazurach edycja wakacyjnej siatkówki plażowej organizowana przez markę ROSETEX w najatrakcyjniejszych miejscowościach turystycznych Mazur w okresie wakacji.
Rosetex CUP to otwarte turnieje organizowane we współpracy z urzędami miast i gmin, lokalnymi ośrodkami sportu, domami kultury i innymi instytucjami.
W organizację tegorocznego cyklu włączyły się również samorządy lokalne, są to między innymi: Urząd Miasta Mrągowa, Urząd Miasta i Gminy w Rynie, Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach, Urząd Miejski w Ełku, Urząd Miasta Olecko.

Celem rozgrywek jest promocja aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego przez młodych ludzi w okresie wakacji. Zachęcanie ich do aktywności fizycznej i ruchu oraz propagowanie siatkówki plażowej.
Turnieje są ważnym elementem przy realizacji w tych miejscowościach innych ciekawych imprez promocyjnych i kulturalnych. Wszyscy zawodnicy, którzy zgłoszą się do rozgrywek otrzymują „zestawy startowe” od głównego sponsora turnieju oraz zaproszenia na koncert finałowy turnieju, na którym zagra zespół ZAKOPOWER.

W każdym turnieju eliminacyjnym biorą udział pary męskie i kobiece zarejestrowane przez stronę internetową turnieju www.rosetexcup.pl. Zawodnicy i zawodniczki rywalizują ze sobą system brazylijskim ( do dwóch przegranych meczy) w secie do 21 punktów. Najlepsze pary z poszczególnych eliminacji spotkają się na turnieju finałowym, który zostanie rozegrany w Mrągowie w dniu 21 sierpnia 2010r.

Więcej informacji o turnieju ( zgłoszenia, statystyki) oraz o organizowanym koncercie można znaleźć na stronie internetowej – www.rosetexcup.pl. Serdecznie zapraszamy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x