Po Szczytnie czas na Olsztyn, Kętrzyn i Bartoszyce – II Rodzinny Turniej Pawła Papke

W miniony weekend, na Plaży Miejskiej w Szczytnie odbył się Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej z Pawłem Papke. W minionym roku inicjatywa chwyciła, wspólne zainteresowania ta dyscypliną, rodzinne wyprawy nad jeziora sprzyjają takim właśnie projektom sportowym. W tym sezonie przewidziano kilka imprez cyklu, pierwsza odbyła się w Szczytnie z udziałem 16 drużyn czteroosobowych. Turniej towarzyszył Mistrzostwom Polski w Narciarstwie Wodnym, stąd dodatkowe zainteresowanie publiczności. Wygrał zespół „Gracze” w składzie: Arkadiusz Gut, Mateusz Mikulski, Mariusz Myślak i Iwona Chełchowska.

W finale Gracze pokonali 2:1 team „Klata, Plecy, Barki”. Przy okazji odbył się turniej siatkówki plażowej mężczyzn. Najlepsi okazali się Damian Kruk i Jakub Boczar, którzy w finale pokonali 2:0 parę z Pasymia (Ariel Łachmański i Wiktor Łachmański). Trzecie miejsce zajęli: Mateusz Mikulski i Arkadiusz Gut, a czwarte Arkadiusz Borkowski i Mariusz Myślak.

Regulamin

1. W turnieju mogą brać udział drużyny złożone z 4 osób (minimum jedna kobieta/dziewczyna)

2. System rozgrywek ogłoszony będzie po zapisie wszystkich chętnych.

3. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 691 919 950 lub na miejscu zawodów, na 30 minut przed rozpoczęciem każdego turnieju.

4. Kapitan zgłasza ekipę i podaje nazwę drużyny oraz dane reszty zawodników (możliwy start we wszystkich miastach)

5. Każda z drużyn biorących udział w imprezie zostanie nagrodzona pamiątkową koszulką.

6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki w czasie turnieju.