Resport Mazury Cup 2011 – W trójkącie: Mrągowo – Ryn – Wilkasy

Firma Resport Mazury, kolejny raz organizuje na Mazurach Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Amatorów - Resport Mazury CUP 2011. Jest to kolejna odsłona organizowanej od 6 lat akcji letniej dla amatorów siatkówki plażowej. W poprzednich latach turniej realizowany był pod nazwą Rosetex Cup. W tym roku w związku ze zmianą sponsora strategicznego nastąpiła również zmiana nazwy turnieju.

 

 Do współpracy przy realizacji imprezy zaproszono między innymi Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie. Dotychczasowa praca przy turnieju została również doceniona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, które dofinansuje akcję edukacyjną realizowaną podczas turnieju pod nazwą – „bezpiecznie nad wodą”

W akcje edukacyjną włączyły się również: WOPR, PCK i Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie. W ramach akcji, prowadzona będzie nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz nauka RKO.

 Tegoroczne zawody zostały zaplanowane w następujących terminach i miejscowościach:

Mrągowo – 2 lipca 2011r,

Wilkasy – 9 lipca 2011r,

Ryn – 23 lipca 2011r,

Mrągowo – 24 lipca 2011r, – FINAŁ

 Turnieje odbywają się także pod patronatem lokalnych samorządów, które już od sześciu lat aktywnie współdziałają przy realizacji tego przedsięwzięcia. Są to miedzy innymi:

Urząd Miasta Mrągowa

Urząd Miasta i Gminy w Rynie

Urząd Gminy w Giżycku

 Zapraszamy wszystkich siatkarzy i siatkarki do udziału w tegorocznym turnieju. Szczegóły dotyczące regulaminu, zasad uczestnictwa oraz miejsc realizacji turnieju na stronie organizatora www.resportmazury.pl

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x