Turniej GOA Beachball Cup Augustów 2014 – Warmia i Mazury górą!

W niedzielę (10 sierpnia) w Augustowie odbył się Turniej GOA Beachball Cup 2014.Przyjechali zawodnicy m.in. z Gdańska, Bydgoszczy, Warszawy, Olsztyna, Olecka, Suwałk, Ełku, Sopotu, Białegostoku i Ostródy. Nie zabrakło oczywiście gospodarzy. Była też para z Rosji. Wygrali Marcin Ociepski i Mateusz Szymański, którzy dzień wcześniej triumfowali w Ostródzie.

Pary z Warmii i Mazur zdominowały imprezę, bowiem aż trze z nich znalazły się w półfinałach. Drugie miejsce zajęli: Kamil Radzikowski i Mateusz Chyl (Olsztyn), a czwarte

Piotr Loba i Adam Winckiewicz (Olsztyn)

Klasyfikacja końcowa turnieju GOA Beachball Cup:

1 Marcin Ociepski/Mateusz Szymański (Ostróda)

2 Kamil Radzikowski/Mateusz Chyl (Olsztyn)

3 Tomek Wołoszuk/Piotr Ilewicz (Sopot)

4 Piotr Loba/Adam Winckiewicz (Olsztyn)

5/6 Szymon Wrzyszcz/Aleksander Mamełka (Warszawa)

5/6 Mateusz Zięba/Dimitry Skoryy (Gdańsk)

7/8 Sebastian Romańczuk/Rafał Kuźma (Białystok)

7/8 Adrian Białecki/Mateusz Czunkiewicz (Gdańsk)

{AdmirorGallery}aug12{/AdmirorGallery}

Nocne granie w Ełku

W sobotę (9/10 sierpnia) na Plaży Miejskiej w Ełku Nocny Turniej Piłki Siatkowej. zdominowali siatkarze z Trójmiasta. Pierwsze miejsce na podium zdobyli Tomek Woloszuk i Piotr Ilewicz z Sopotu, drugie Adrian Białecki i Michał Zając z Gdańska, a na trzecim miejscu znaleźli się Mateusz Zięba i Dymitry Skory z Gdańska. Gospodarze nie odegrali większej roli. Najbliżej ćwierćfinału byli: Piotr Sajnaga i Marek Borkowski Pula nagród w turnieju wynosiła 3 tysiące Zmagania siatkarskie o Puchar Prezydenta Miasta zakończyły się o godzinie 2 w nocy. Ich organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Ełku.