VIII Nocny Turniej w Ostródzie – Olsztyński finał pełen emocji

Na Plaży Miejskiej w Ostródzie odbył się VIII Nocny Turniej Siatkówki, który wrósł już w letnią tradycje i ma wielu sympatyków. Mimo niepewnej pogody do rywalizacji przystąpiły 22 pary. Zrezygnowano z eliminacji, bowiem nad jeziorem przemieszczały się złowieszcze chmury, które istotnie na jakiś czas zakłóciły przebieg rywalizacji, ale potem turniej przebiegał bez przeszkód i dostarczył emocji. Zwłaszcza finał obfitował w wiele ciekawych akcji i zwrotów sytuacji, a mecz zwycięsko zakończyła para olsztyńska: Mateusz Chyl/Rafał Borkowski 23:21.

 

Po liście startowej wiadomo było, że faworytami są pary z Olsztyna i Ostródy. Istotnie wszystkie zmieściły się w czołowej czwórce, ale półfinały, które można było potraktować jako dwumecz między tymi ośrodkami wygrał Olsztyn.

Zwycięzcy zainkasowali 800 zł, wicemistrzowie – 400 zł, a pary z miejsc 3. i 4. odpowiednio 300 i 200 zł. Zawodnicy z miejsc 5.-8. wyjechali z nagrodami rzeczowymi (markowy sprzęt i odzież sportowa).

Wyniki

1 Mateusz Chyl/Rafał Borkowski (Olsztyn)

2 Kamil Radzikowski/Kamil Kołodziejczak (Olsztyn)

3 Marcin Ociepki/Mateusz Lewandowski (Ostróda)

4 Jakub Michalak/Rafał Kusiak (Ostróda)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x