W Elblągu turniej finałowy – W Ostródzie wygrali faworyci

Mistrzostwa Elbląga w Piłce Siatkowej Plażowej zmierzają do decydującego finiszu. Już w środę, 10 sierpnia, na dwóch boiskach na kąpielisku miejskim przy ul. Spacerowej rozegrany zostanie wielki finał. Zmierzy się w nim 12. najlepszych zespołów wyłonionych po trzech turniejach eliminacyjnych. O tym dalej. Natomiast zakończył się kolejny turniej w Ostródzie.

 

 W Ostródzie wygrali faworyci

W turnieju udział wzięło 10 par, o kolejności rozstawienia decydowały punkty zdobyte w dwóch rozegranych turniejach cyklu turniejów „LATO 2011”. W eliminacjach rozgrywano jeden set do 21 punktów. Obowiązywał system „brazylijski” – druga porażka eliminowała parę z dalszej fazy turnieju.

Od fazy półfinałowej do finałów mecze rozgrywano do 2 wygranych setów do 15 pkt.

Mecz o 3 miejsce;

Artur Kubacki/Mateusz Lewandowski – Jakub Michalak/Krzysztof Punpur  2 : 0  (15:6, 15:12)

Mecz o 1 miejsce:

Marcin Ociepski/Rafał Kusiak – Kamil Ciski/Arkadiusz Sółkowski 2 : 0  (15:6, 15:9)

Wszystkie finałowe pary otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe. IV Turniej z cyklu „LATO 2011” rozegrany zostanie 20 sierpnia 2011r.

 

W Elblągu finały

Mistrzostwa Elbląga w Piłce Siatkowej Plażowej zmierzają do decydującego finiszu. Już w środę, 10 sierpnia, na dwóch boiskach na kąpielisku miejskim przy ul. Spacerowej rozegrany zostanie wielki finał. Zmierzy się w nim 12. najlepszych zespołów wyłonionych po trzech turniejach eliminacyjnych.

Do walki o laur mistrzowski przystąpią drużyny z dorobkiem punktowym: „Ziemba-Niemiec” 30 pkt, , „Nie ma Lipy” 19 pkt, „Nauka Jazdy Adam” 18 pkt , „Joker” 16 pkt, „Emiraty” 13 pkt, „Fachowcy” 11 pkt, „39 i pół” 8 pkt, „Ślepcy” 8 pkt, „WMI” 8 pkt, „Taborety” 7 pkt, „Sparta” 6 pkt i „TM” 5 pkt. Organizator mistrzostw –  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przypomina, że zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów w  godz. 16:00 – 16:30, ok. godz. 16:45 rozpoczęcie spotkań. Turniej finałowy rozegrany zostanie wg aktualnie obowiązujących przepisów PZPS. Gramy 1 set do 21 pkt. Finał każdego turnieju do dwóch wygranych setów, do 21 pkt. Do punktacji końcowej brane będą pod uwagę wyniki 3 turniejów + punkty zdobyte przez drużynę w turnieju finałowym.

Nagrody dla najlepszych drużyn w finałach sponsoruje hipermarket „E. Leclerc”.

Tekst i fot. MOSiR

{vsig}minkiewicz9{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x