W mrągowskiej Ekomarinie ciekawy finał sezonu – Pod egidą mistrza Papke

W tym roku dzień 1 września kojarzył się w Mragowie nie tylko z rozpoczęciem szkoły, ale też z siatkówką plażową. W ostatni weekend wakacji na boiskach mrągowskiej ekomariny odbyła się ostatnia edycja turnieju Quick Plast R - Resort Mazury Cup 2012. Tym razem, na piaszczystych boiskach spotkały się najlepsze pary kobiece. Przy tej okazji, został również rozegrany II Rodzinny Turniej Pawła Papke. W trakcie turnieju finałowego Resort Mazury Cup 2012, pięć najlepszych par kobiecych rywalizowało systemem „każdy z każdym”, zaś w Turnieju Rodzinnym prowadzono dwie kategorie ( gimnazjalna i open) w systemie „pucharowym”.

 

Po trwającej kilka godzin rywalizacji, na pierwszym miejscu podium w kategorii kobiet – uplasowała się para z Ostródy w składzie: Aleksandra Zdon i Karolina Kirsztenstein. Drugie miejsce po przegranej finałowej rozgrywce przypadło parze z Olsztyna: Dominika Bartkowska/Katarzyna Kozłowska. Trzecie miejsce wywalczyła również para z Olsztyna w składzie: Magdalena Krogulska i Paulina Antoszkiewicz. Tuż za podium, na miejscu czwartym uplasowała się para z Mrągowa: Karmen Solińska/Martyna Moczydłowska

W turnieju rodzinnym do rywalizacji przystąpiło łącznie 8 drużyn w składach czteroosobowych, w dwóch kategoriach. Najlepszą drużyną w grupie gimnazjalnej okazałą się ekipa – Atomówek, w której zagrały: Aleksandra Siarnacka, Patrycja Jakubaszko, Justyna Chojnowska i Marta Wachowicz.

W grupie open, najlepszą drużyną został zespół PAPKE Team: :Aleksandra Zdon, Karolina Kiresztenstein, Tomasz Szewczak i Tomasz Glinka ( brat znanej polskiej siatkarki – Małgorzaty Glinki).

Najlepsze pary turnieju kobiecego otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez firmę NETEX oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora generalnego – firmę Abpol Company S.A, Hotel ZAMEK Ryn, Gościniec Molo, Hotel ANEK, Centrum Reklamowe SZAPIEL, Firme NETEX. Nagrody dla najlepszych par turnieju rodzinnego fundowane były przez samego Pawła Papke.

Tegoroczną edycję turnieju Qiuk Plast R – Resort Mazury Cup 201 oraz II Rodzinny Turniej Pawła Papke w naszym mieście realizowała firma Resort Mazury, która jest organizatorem wielu wydarzeń sportowych przy wsparciu i pomocy swoich sponsorów, którym chcemy serdecznie podziękować za tegoroczną współpracę.

Więcej o turnieju, naszych sponsorach oraz zdjęcia na stronie na www.resportmazury.pl

Waldemar Cybul

{AdmirorGallery}papke5{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x