W sobotę Resport Mazury Cup 2012 – Gramy dużo i wszędzie

Na plażach Warmii i Mazur, a jest ich przecież niemało, sezon Beach Volley sezon rozwinął się na dobre. W wielu miejscowościach organizuje się turnieje, głównie amatorskie, gdzie nie brakuje chętnych do gry.  Już 04 sierpnia (sobota) w Mrągowie, kolejna odsłona turnieju Resport Mazury CUP 2012. Tym razem na piaszczystych boiskach Ekomariny zagrają pary męskie. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną - wypełnienie i przesłanie karty startowej. Więcej na www.resportmazury.pl. Dziś prezentujemy wyniki z Węgorzewa, Elbląga, Susza i Lubawy.

 

Elbląg

W środowe popołudnie (18.07) na boiskach przy ul Spacerowej rozegrano II turniej w plażowej piłce siatkowej amatorów o mistrzostwo Elbląga w ramach „Wakacji z MOSiR-em”. Mimo, że przed rozpoczęciem turnieju padał rzęsisty deszcz do zawodów zgłoszono 18 zespołów, a w poprzednim uczestniczyło ich 13.Pierwsze miejsce zajęła  drużyna Patologia w składzie Łukasz Pietrulewicz, Mateusz Ziemba , drugie miejsce zajął zespół Nauka Jazdy Adam II w składzie Wojciech Samulewski , Piotr Kowal a na trzecim znalazła się drużyna Nauka Jazdy Adam III w składzie Piotr Smoliński Bartek Michalski.

 

 

 

 

Wkrótce kolejne pojedynki i spodziewane emocje pod siatką. Trzeci turniej rozegrany zostanie 8 sierpnia, a ostatni – czwarty – 22 sierpnia. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy kolejne drużyny i kibiców, gdyż  poziom gry jest wysoki i emocji nie brakuje. Ze szczegółową ofertą wakacyjną  jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  można zapoznać się na naszej stronie  www.mosir.elblag.eu

Udział we wszystkich zajęciach proponowanych w ramach „Wakacji z MOSiR-em 2012” jest bezpłatny.

Węgorzewo

W dniu piątek (27 lipca) na Plaży Miejskiej w Węgorzewie  odbył się Turniej Siatkówki Plażowej Pań. W zawodach udział wzięło 8 par, a turniej został rozegrany systemem „brazylijskim”. Po zaciętej walce zwyciężczyniami spośród ośmiu startujących duetów zostały Zuzanna Boruczkowska z Patrycją Jaszczołt, które w finale ograły Anitę Ziembę i Anne Andrzejewską. Trzecie miejsce zajęły Olga Karkut i Daria Życka, pokonując w meczu o trzecią lokatę Dominikę i Monikę Skrypoczko.

Klasyfikacja końcowa:

1 Zuzanna Boruczkowska-Patrycja Jaszczołt (Węgorzewo)

2 Anita Ziemba-Anna Andrzejewska (Giżycko)

3 Olga Karkut-Daria Życka (Węgorzewo)

4 Dominika Skrypoczko-Monika Skrypoczko (Węgorzewo)

{AdmirorGallery}respo1{/AdmirorGallery}

Susz

W niedziele (29 lipca) w Suszu na terenach Plaży Miejskiej przy Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. W turnieju startowało 5 par (1 żeńska i 4 męskie). Organizatorem imprezy było Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu. Pary za zajęcie miejsc I – III otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary.

Kolejność

1 Brzeziński/ Witkowski

2 Menista/ Uschpelket

3 Dybich/ Kniaź

4 Majewski/ Nowosielski

5 Kowalska/ Sitnik

Lubawa

W piątek(27.lipca) Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie zorganizował   Wakacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn dwuosobowych. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim” dla 16 zespołów.

Klasyfikacja końcowa:

1 Krzysztof Pokojski , Dawid Staszyński

2 Malwina Rychlicka , Adam Licznerski

3 Bartosz Goniszewski , Kamil Ostrowski

4 Karolina Harań , Dawid Harań

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x