Wakacyjne ostatki nad nad j. Sajmino Ostróda 2021 – Grali oldbo’ye i panie

W sobotę (28 sierpnia) na boiskach Plaży Miejskiej nad Jeziorem Sajmino w Ostródzie rozegrano VII Turniej Siatkówki Plażowej Oldboyów. Zgłosiło się pięć par – wszyscy w jednej kategorii wiekowe 40+. Grano w jednej grupie systemem „każdy z każdym”. Rywalizowano do 2 wygranych setów do 15 pkt. (przy remisie 1 : 1 - 3 set także do 15 pkt.). Turniej bez porażki wygrali bracia: Piotr Rząca i Krzysztof Rząca.

Kolejność

1 Krzysztof Rząca/Piotr Rząca

2 Piotr Bazarnik/Dariusz Kmieciak

3 Piotr Sajnaga/Adam Pawłowski

4 Jakub Teliczan/Paweł Kazimierczyk

5 Andrzej Chudek/Olgierd Dąbrowski-Żegalski

Odbył się również turniej siatkówki plażowej kobiet z udziałem 5 par. Po wygraniu wszystkich spotkań (bez straty seta) zwyciężyły Katarzyna Knapp i Małgorzata Pieśko.

Kolejność

1 Katarzyna Knapp/Małgorzata Pieśko

2 Beata Olszewska/Marysia Orwat

3 Julia Dąbrowska-Żegalska/Magda Bogucka

4 Weronika Zych/Małgorzata Kłodowska

5 Malwina Rychlicka/Amelia Kosobucka

Po trzy najlepsze pary w turniejach otrzymały puchary i upominki . Organizatorem turnieju było Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.