Wolontariusze pomogą w Starych Jabłonkach – Praca, zaszczyt i…marzenia

Już od poniedziałku 13 sierpnia 2012 roku siatkarki, siatkarze MKS ZRYW-VOLLEY Iława oraz ich trenerzy oraz przyjaciele z Kętrzyna, Lidzbarka i Olsztyna w liczbie 110 osób rozpoczną pracę jako wolontariusze podczas Mazury Grand Slam - Swatch FIVB World Tour 2012.Od poniedziałku do niedzieli wolontariusze Zrywu jako obsługa techniczna będą pracować na sześciu boiskach plażowych w Starych Jabłonkach podczas największej imprezy Siatkówki Plażowej w Polsce.

 

W oficjalnym informatorze do wolontariuszy główny organizator i pomysłodawca akcji Mieczysław Pietroczuk napisał: ” Dostąpiliśmy zaszczytu po raz dziewiąty brać udział jako wolontariusze (obsługa techniczna zawodów oraz obsługa gastronomiczna) w jednej z największych imprez Siatkówki Plażowej rangi światowej w Polsce – Mazury Grand Slam – Swatch FIVB World Tour 2012. To nie przypadek lecz efekt wzorowej pracy Waszych poprzedników – siatkarek i siatkarzy MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA, ich przyjaciół z innych klubów oraz opiekunów. WOLONTARIUSZE w liczbie 110 osób, jako obsługa techniczna i gastronomiczna zawodów dbają o stan boisk, stoisk gastronomicznych oraz podają piłki zawodnikom w trakcie zawodów. Czeka Was siedem dni ciężkiej, odpowiedzialnej i zarazem zaszczytnej pracy. Będziecie najbliżej wielkiej światowej imprezy sportowej, najważniejszej dla siatkarzy plażowych obok Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

To Wy pomagać będziecie najlepszym siatkarzom na Świecie realizować swoje sportowe i życiowe marzenia. Myślę, że Wasze sportowe doświadczenia będą Wam przydatne w pracy na piaskowych boiskach w uroczych Starych Jabłonkach i niech Wam w pracy pomaga jedna myśl… że to może ktoś z Was wkrótce będzie reprezentować Polskę podczas SWATCH FIVB WORLD TOUR !!!”

{AdmirorGallery}slam10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x