Amatorzy w Uranii – Emocje zapewnione

W Uranii oglądamy mecze PLUS LIGI, ale reprezentacyjny obiekt Olsztyna odwiedzają często siatkarze-amatorzy. Na Warmii i Mazurach ich nie brakuje, bo popularność tej dyscypliny jest ogromna ze względu na tradycje. W najbliższy weekend Indykpol AZS zagra na wyjeździe, natomiast Uranię opanują uczestnicy VIII Ogólnopolskiego Turnieju Amatorów o Puchar Prezydenta Miasta.

Wystartuje w nim 6 drużyn żeńskich (Kielce, Przechlewo, Malbork, Braniewo, Orneta i Olsztyn) oraz 8 zespołów męskich (Gdynia, Rumia, Warszawa, Elbląg, Malbork, Braniewo i 2 ekipy z Olsztyna).

W sobotę zawody zaczynają się od godz. 10.00, natomiast w niedzielę od godz. 9.30. Emocje zapewnione, warto przyjść, zobaczyć, nie zabraknie znanych z przeszłości nazwisk.

 Pływacy na start!

4 grudnia o godz. 12 na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie odbędą się otwarte mistrzostwa miasta. Piszemy o tym na długo przed rozpoczęciem imprezy, bowiem jest jeszcze czas na ostatni szlif formy. Trzeba też dopełnić formalności regulaminowych. Zgłoszenia do dnia 3 grudnia  przyjmuje biuro OSiR-u  ul. Żołnierska 13 a tel. 89 527 02 27 albo 535 24 99. Można też zgłosić się droga internetową sport@osir.olsztyn.pl. lub zapisać się tuż przed rozpoczęciem zawodów do godz. 10.30 na pływalni (wpisowe 5 zł., w dniu zawodów 10 zł.).

Szczegóły na stronie www.osir.olsztyn.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x