AZS UWM II zmiażdżył Bzurę – Nawet się nie spocili…

Tak jak oczekiwano mecz II ligi siatkarzy AZS UWM II Olsztyn z Bzurą Ozorków był zupełnie jednostronnym widowiskiem i przyniósł wysokie zwycięstwo kortowianom 3:0 (14,14,14). Zespół z Ozorkowa oparty na młodzieży (kadeci i juniorzy) wyraźnie odstaje od ligowej stawki i raczej nie pasuje do tego towarzystwa. Olsztynianie, którzy w tych rozgrywkach należą do czołówki, grali na luzie, nie musieli się specjalnie wysilać. W połowie seta „odjeżdżali” rywalom i ci byli po prostu bezradni.

AZS UWM II Olsztyn – Bzura ozorków 3:0 (25:14, 25:14, 25:14)

AZS UWM II Olsztyn: Paweł Mazek, Michał Przybylski, Dariusz Kurmin, Łukasz Olender, Paweł Borkowski, Damian Boruch, Maciej Pichłacz oraz Karol Dziuba, Grzegorz Szczotko, Dorian Nawrocki, Maciej Budziński, Krystian Chełchowski.

Trener Andrzej Grygołowicz mógł spokojnie przypatrywać się grze, bo obie druzyny dzieliła różnica kilku klas. Bzura prezentowała się jako tako do dziesiątego punktu każdego seta. Potem przewaga gospodarzy była przygniatająca. Zagrali wszyscy zawodnicy i nawet specjalnie sie nie zmęczyli.