Co sie dzieje z rezerwami AZS UWM? – Wystarczy popatrzeć na sety

Trwa fatalna passa siatkarzy AZS UWM II Olsztyn w rozgrywkach II ligi. Kortowianie, którzy w pierwszej rundzie grali nierówno, ale przynajmniej od czasu do czasu wygrywali, teraz dla rywali stali się łatwym łupem. Ich wyprawa do stolicy na mecze z MOS Wola Warszawa zakończyła się zupełnym fiaskiem, a można to nazwać kompromitacją. Przegrana 0:3 (-19,-16,-14)mówi wszystko. Zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli i raczej skazany jest na rozpaczliwa walkę o byt w systemie play off. Ale w takiej formie i z takim nastawieniem trudno wróżyć akademikom powodzenie.

 

MKS Wola Warszawa – AZS UWM II Olsztyn 3:0 (25:19, 25:16, 25:14)

Ostatnie wyniki zespołu z Kortowa w II lidze jest kwintesencją tego co dzieje się z siatkówką w AZS UWM Olsztyn. Odnoszę wrażenie, że między Indykpolem AZS z PLUS LIGI i pozostałymi grupami nie ma już żadnej chemii, cały system, który był przykładem przez wiele lat rozsypuje się jak domek z kart.

Liczyć można tylko na sporadyczne młodzieżowe sukcesy (jest kilka utalentowanych grup), ale przed nimi tez nie ma większych perspektyw przy takiej strategii personalnej klubu.

{gallery}mos12{/gallery}

Fot strona MOS Wola Warszawa

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x