Finał Wojewódzki dziewcząt SP „Moje boisko Orlik 2012” – Dobre Miasto kontra Giżycko

W piątek (19 października) na Orliku w Dobrym Mieście odbył się Finał Wojewódzki turnieju "Moje Boisko Orlik 2012" Szkół Podstawowych. Startowały zespoły :gospodarz - SP1 Dobre Miasto, SP3 Dobre Miasto, SP4 Giżycko i SP7 Giżycko. To najlepsze drużyny wyłonione w rozgrywkach powiatowych, rejonowych i regionalnych. Rywalizację wygrały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr1 w Dobrym Mieście, nie tracąc w turnieju nawet seta przed SP 4 Giżycko.

 

Specyfika gry na tartanowym orliku jest zupełnie inna niż na hali. Słońce i wiatr uniemożliwiają dobry odbiór piłki. Mecze mimo to stały na niezłym poziomie. Dobra pogoda i humory dopisywały wszystkim uczestnikom turnieju. Warto jednak pamiętać, że na otwartych boiskach w siatkówkę grać najlepiej w maju, czerwcu, ewentualnie wrześniu i chyba należałoby wziąć to pod uwagę opracowując przyszłoroczny terminarz.

Kolejność

1 SP 1 Dobre Miasto

2 SP 4 Giżycko

3 SP 7 Giżycko

4 SP 3 Dobre Miasto

Skład zwycięskiej drużyny z Dobrego Miasta :

Waszkiel Oliwia, Witkowska Julia, Jelińska Dominika, Piwońska Wiktoria, Sokołowska Justyna, Pawlak Anna, Pawtel Magdalena, Derdoń Honorata, Lisowska Dominika, Pobłocka Zuzanna. Trenerem zespołu jest Bogusław Waszkiel.

{AdmirorGallery}dm19{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x