Finał XX WOŚP w Olsztynie – Derby AZS-ów Częstochowie z Twoim udziałem

Pierwszy weekend stycznia wiąże się z dwoma bardzo ważnymi wydarzeniami, w których duży udział mają sportowcy. Pierwsze to plebiscyt Przeglądu Sportowego na 10 najlepszych zawodników minionego roku, drugim jest charytatywna akcja Jerzego Owsiaka – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ramach XX finału dojdzie do bardzo atrakcyjnej licytacji. Jej efektem ma być oczywiście wsparcie naszych szpitali w najnowocześniejszy sprzęt, a dla uczestników możliwość wygrania wyjazdu z siatkarzami Indykpolu AZS UWM Olsztyn na mecz do Częstochowy, gdzie 16 stycznia o godz. 18 w legendarnej hali Polonia dojdzie do akademickich derbów.

 

Spędź z siatkarzami 2 dni i zostań członkiem drużyny! Jednocześnie wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zainteresowanych zapraszamy do licytacji, która 8 stycznia br. odbędzie się na antenie Radia Olsztyn w godz. 11.00-20.00 pod numerem tel. 608 58 58 00. Licytować można również w radiowym studiu, które znajdować się będzie w Centrum Handlowym Alfa w Olsztynie.
 

Ważne informacje techniczne:
– przedmiot licytacji obejmuje: wyjazd z Olsztyna 15 stycznia, powrót w nocy z 16 na 17 stycznia, nocleg i pełne wyżywienie, obecność na treningach, bilet na mecz w hali Polonia
– osoba, która weźmie udział w wyjeździe musi mieć ukończone 18 lat

{gallery}azs4{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x