Indykpol AZS UWM ciągle na tarczy – Podziwiam tych, których to jeszcze kręci

Nasze marzenia o nawiązaniu walki w tym sezonie z zespołami PLUS Ligi oddalają się coraz bardziej. Kolejni przeciwnicy, z wyjątkiem jeszcze słabszej od nas Częstochowy, odsyłają nas z kwitkiem i to w stylu, który nie pozostawia wątpliwości. Tym razem w roli surowych egzaminatorów wystąpiła warszawska Politechnika – zespół dobry, ale bez rewelacji. W Uranii można było spodziewać się zaciętej gry, nawet zwycięstwa. Nic z tego. Mecz trwał niewiele ponad godzinę i zakończył się kolejną klęską kortowian 0:3 (-23,-19,-18). Podziwiam tych, których PLUS LIGA w wydaniu olsztyńskim jeszcze „kręci”.

 

 Indykpol AZS UWM Olsztyn – Politechnika Warszawska 0:3 (23:25, 19:25, 18:25)

Indykpol AZS Olsztyn: Guillermo Hernán, Wojciech Ferens, Wojciech Sobala, Rafael Batista da Silva, Piotr Hain, Bartosz Krzysiek, Michał Żurek (libero) oraz Łukasz Szarek, Jakub Urbanowicz, Łukasz Szarek

AZS Politechnika Warszawska: Krzysztof Wierzbowski, Maciej Pawliński, Marcin Nowak, Fabian Drzyzga, Grzegorz Szymański, Maciej Zajder, Maciej Olenderek (libero) oraz Paweł Siezieniewski

 MVP: Fabian Drzyzga

Olsztynianie jedynie w pierwszym secie mieli inicjatywę, ale nie wykorzystali kilku okazji i przegrali seta. Potem wyższość gości nie podlegała dyskusji. Do połowy setów punktowo nie wyglądało to najgorzej, ale gdy przyszło do decydujących rozstrzygnięć rywale z Warszawy byli wyraźnie lepsi. Czy zwycięstwa doczekamy się dopiero w rewanżu z Częstochową?

Fot. Tomasz Adamaszek www.azspw.com

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x