Indykpol AZS UWM juz bez Ł. Kadziewicza – W PLUS LIDZE to normalka…

Łukasz Kadziewicz rozwiązał kontrakt z zespołem  Indykpolu AZS Olsztyn. Jak poinformowała oficjalna strona klubu, kontrakt z dniem 28 lutego został rozwiązany za porozumieniem stron. Do zakończenia rundy zasadniczej PlusLigi pozostała jeszcze jedna kolejka, której rezultaty dla olsztynian nie maja już znaczenia. Nie maja szans na udział w play off.  Łukasz podpisał kontrakt z Indykpolem AZS Olsztyn w trakcie sezonu i była to spora niespodzianka Były środkowy reprezentacji występował w kortowskim klubie jako młody zawodnik, potem wyemigrował z Kortowa, ostatnio grał zagranicą.

 

Gra Łukasza Kadziewicza w tym sezonie w AZS-ie ani drużynie nie zaszkodziła, ani pomogła. Być może kiedyś takie ruchy personalne wywołałyby poruszeni, sensację, ale w PLUS LIDZE to raczej normalka. Jest grupa siatkarzy do wynajęcia i zapewne wychowanek AZS-u znajdzie innego pracodawcę. Być może rozgrywki najbardziej profesjonalnej lidze w Polsce mają swoich fanów i podobno jest ich cała masa, ale myślę, że to już zupełnie inna generacja kibiców. Tym starszym, również mnie, znacznie bliższa sercu była ekstraklasa sprzed lat.

{gallery}kad29{/gallery}

Fot. pressfocus.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x