Indykpol AZS UWM nie powalczył z „inżynierami” Krótko i bez emocji

Fiaskiem zakończyła się wyprawa siatkarzy Indykpolu AZS UWM Olsztyn do Warszawy. Politechnika w niedzielę (13 stycznia) zagrała doskonale, a kortowianie byli tylko tłem. Stąd dotkliwa porażka 0:3 (-20,-21,-18). Jedynie w pierwszym secie goście toczyli w miarę wyrównaną walkę, prowadzili nawet na drugiej przerwie technicznej. Potem jednak warszawska „maszynka” zaskoczyła i olsztynianie byli bezradni. Kolejne partie to już wyraźna dominacja gospodarzy, próby trenera Radosława Panasa ratowania sytuacji zmianami też nie przyniosły efektu.

AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

AZS Politechnika Warszawska: Maciej Pawliński, Marcin Nowak, Paweł Siezieniewski, Fabian Drzyzga, Grzegorz Szymański, Dawid Dryja, Michał Potera (l) oraz Maciej Olenderek

Indykpol AZS UWM Olsztyn: Guillermo Hernan, Wojciech Ferens, Piotr Gruszka, Wojciech Sobala, Piotr Hain, Bartosz Krzysiek , Michał Żurek (l) oraz Patryk Skup, Bartosz Mariański, Łukasz Szarek, Piotr Łukasik.