Indykpol AZS UWM Olsztyn bliżej kibiców – „Jasełka” czyli…skrócenie dystansu

Kiedy przy scenie staromiejskiej przybywali na metę kolejni uczestnicy Biegu Jakubowego, na pobliskim Targu Rybnym również nie brakowało miłośników sportu. Z okazji rozpoczynającego się wkrótce nowego sezonu ligowego w siatkarskiej ekstraklasie, kibice Indykpolu AZS UWM Olsztyn mieli dziś (16 września) możliwość zobaczenia swoich idoli z bliska, a nawet wziąć razem z nimi udział w zorganizowanych przez klub atrakcjach.

 

Od godziny 14:30 trwał konkurs w przeciąganiu liny. Dwuosobowe drużyny chętnych wraz z wybranymi z zespołu pięcioma siatkarzami AZS-u, miało za zadanie przeciągnąć terenowego mercedesa przez 15-metrowy tor. Najlepsze wyniki nagradzano sprzętem sportowym ufundowanym przez sponsorów klubu.

– Te tak zwane „jasełka” mają na celu skrócenie dystansu pomiędzy zawodnikami a ich kibicami – mówi zajmujący się marketingiem w klubie Marcin Zarębski. – To taki konkurs na półpoważnie.

Zaplanowana na 15:30 prezentacja zespołu na scenie staromiejskiej musiała trochę poczekać z powodu przedłużającego się półmaratonu. Każdego z prezentowanych zawodników, przywitał gromkimi brawami zebrany tłum.

Przed nami inauguracja siatkarskiej PlusLigi. W pierwszej kolejce olsztyniacy zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Mecz już za trzy tygodnie, 6 października.

{AdmirorGallery}12.09.16-azs{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x