Indykpol AZS UWM Olsztyn pokonał Ślepsk Suwałki – Ostatnie manewry przed premierą

Na tydzień przed inauguracją rozgrywek PLUS LIGI siatkarze Indykpolu AZS UWM Olsztyn rozegrali mecz sparingowy w Uranii z I-ligowym Ślepskiem Suwałki odnosząc zwycięstwo. 3:1 (-22,20,13,14). Mecz miał charakter treningowy , ale był akademikom bardzo potrzebny. Po nieszczęśliwej kontuzji Metodi Ananiewa trener Radosław Panas szuka innych rozwiązań taktycznych by znaleźć optymalne zestawienie. Goście z Suwałk w pierwszej partii zaskoczyli kortownia, ale podrażnieni gospodarze od drugiego seta uzyskali zdecydowaną przewagę.

Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Suwałki 3:1 (22:25, 25:20, 25:13, 25:14).

Indykpol AZS Olsztyn: Guillermo Hernán, Wojciech Ferens, Piotr Hain, Bartosz Krzysiek, Łukasz Szarek, Wojciech Sobala, Michał Żurek (libero) oraz Jakub Urbanowicz, Jonas Kvalen, Dawid Gunia, Rafael Batista Da Silva.

W pierwszym secie gospodarze prowadzili 22:20 i zbyt szybko uwierzyli w końcowy sukces. Potem grali bardziej skoncentrowani i ich przewaga nie podlegała dyskusji.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x