Juniorzy, kadeci młodzicy – Dużo za nami, ale wszystko przed nami

Fot. AZS UWM siatkówka drużyny młodzieżowe
Rozgrywki wojewódzkie w siatkówce młodzieżowej chłopców są jeszcze w fazie eliminacyjnej, ale sporo meczów już za nami. W lidze juniorów (tylko trzy zespoły) zdecydowanym faworytem do złota jest AZS UWM Olsztyn, w kadetach (cztery drużyny) dominują również młodzi akademicy, w młodzikach (sześć zespołów) jest najciekawiej bowiem mamy dwóch faworytów: AMS/Atak Ostróda i AZS UWM, który ma spore zaległości. To na razie rozeznanie sił, przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia.

Juniorzy

SMS Ostróda – AZS UWM Olsztyn 0:3 (18:25, 17:25, 27:29)

AZS UWM Olsztyn II – AZS UWM Olsztyn 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)

AZS UWM Olsztyn II – SMS Ostróda 3:2 (25:12, 25:23, 17:25, 25:27, 15:12)

Tabela

1 AZS UWM Olsztyn 3 6 9:1

2 AZS UWM Olsztyn II 4 5 4:11

3 SMS Ostróda 3 4 5:6

Kadeci

SMS Ostróda – UKS Maratończyk Ełk 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – AZS UWM Olsztyn 0:3 (20:25, 20:25, 12:25)

UKS Maratończyk Ełk – AZS UWM Olsztyn 0:3 (25:27, 21:25, 10:25)

SMS Ostróda – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 3:0 (25:16, 25:22, 25:10)

Tabela

1 AZS UWM Olsztyn 4 8 12:0

2 SMS Ostróda 4 7 9:3

3 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 4 5 3:9

4 UKS Maratończyk Ełk 4 4 0:12

Młodzicy

AZS UWM Olsztyn – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:9, 25:5)

UKS Green Volley Ełk – AZS UWM Olsztyn 0:2 (11:25, 5:25)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – MKS Truso Elbląg 2:0 (25:9, 25:21)

MKS Truso Elbląg – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (11:25, 10:25)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – AZS UWM Olsztyn II 1:2 (26:24, 22:25, 9:15)

AZS UWM Olsztyn II – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (26:24, 20:25, 15:5)

UKS Green Volley Ełk – AZS UWM Olsztyn II 0:2 (15:25, 6:25)

AZS UWM Olsztyn II – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:18, 25:15)

MKS Truso Elbląg – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (25:19, 13:25, 15:11)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – MKS Truso Elbląg 2:0 (25:17, 26:24)

AZS UWM Olsztyn – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 2:1 (25:27, 25:12,15:10)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – AZS UWM Olsztyn 2:0 (25:20, 25:22)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:9, 25:7)

UKS Green Volley Ełk – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (3:25, 1:25)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – AZS UWM Olsztyn 0:0

AZS UWM Olsztyn – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:0

AZS UWM Olsztyn II – MKS Truso Elbląg 0:2 (19:25, 21:25)

MKS Truso Elbląg – AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:23, 25:23)

UKS Green Volley Ełk – MKS Truso Elbląg 0:2 (0:25, 0:25)

MKS Truso Elbląg – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:0, 25:0)

AZS UWM Olsztyn – AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:14, 25:8)

AZS UWM Olsztyn II – AZS UWM Olsztyn 0:2 (5:25, 9:25)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (4:25, 12:25)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:13, 25:13)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:6, 25:8)

UKS Green Volley Ełk – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (15:25, 16:25)

AZS UWM Olsztyn II – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (18:25, 10:25)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:8, 25:14)

MKS Truso Elbląg – AZS UWM Olsztyn 0:2 (15:25, 6:25)

AZS UWM Olsztyn – MKS Truso Elbląg 2:0 (25:16, 25:12)

UKS Green Volley Ełk – AZS UWM Olsztyn 0:2 (13:25, 5:25)

AZS UWM Olsztyn – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:6, 25:7)

MKS Truso Elbląg – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (7:25, 6:25)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – MKS Truso Elbląg 2:0 (25:13, 25:10)

AZS UWM Olsztyn II – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 0:2 (23:25, 19:25)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – AZS UWM Olsztyn II 2:0 (25:14, 25:21)

AZS UWM Olsztyn II – UKS Green Volley Ełk 0:0

UKS Green Volley Ełk – AZS UWM Olsztyn II 0:0

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – MKS Truso Elbląg 0:0

MKS Truso Elbląg – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (28:26, 25:20)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – AZS UWM Olsztyn 0:2 (25:27, 25:27)

AZS UWM Olsztyn – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 1:2 (21:25, 29:27, 12:15)

MKS Truso Elbląg – UKS Green Volley Ełk 2:0 (25:0, 25:0)

UKS Green Volley Ełk – MKS Truso Elbląg 0:2 (0:25, 0:25)

SMS IKS ATAK OSTRÓDA – UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:0 (25:6, 25:8)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn – SMS IKS ATAK OSTRÓDA 0:2 (11:25, 13:25)

Tabela

1 SMS IKS ATAK OSTRÓDA 16 30 29:5

2 MKS Truso Elbląg 15 23 16:15

3 AZS UWM Olsztyn 12 22 21:5

4 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 13 18 13:16

5 AZS UWM Olsztyn II 12 16 8:18

6 UKS Green Volley Ełk 14 10 0:28

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn Ostróda Siatkówka sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x