Łukasz Kadziewicz znów w Olsztynie – Powrót ze znakiem jakości

Po siedmiu latach wraca do Olsztyna Łukasz Kadziewicz – wielokrotny reprezentant Polski, wychowanek kortowskiego AZS. To niespodziewany transfer, tym bardziej interesujący, że akademicy mimo kłopotów kadrowych (kontuzja Igora Yudina) bardzo dobrze rozpoczęli tegoroczny sezon. Oczywiście za wcześnie mówić, że walczyć będą o najwyższe cele, ale wzmocnienie składu tej klasy zawodnikiem może okazać się dużym atutem. międzynarodowe  Fakt powrotu do korzeni ma dodatkowe znaczenie , bo u siebie gra się z podwójną motywacją.

Łukasz Kadziewicz ma 31 lat  a w swojej bogatej karierze występował już w ligach: rosyjskiej i włoskiej. We wrześniu 2011 roku związał się z katarskim Al Arabi Ad-Dauha, z którym wystąpił w klubowych mistrzostwach świata. Ciekawe, jak się odnajdzie na starych śmieciach, w każdym razie takie powroty są niezwykle interesujące. 

Włoski trener Tomaso Totolo miał do tej pory do dyspozycji trzech środkowych bloku: Dawida Gunię, Piotra Haina i Mariuszem Gacę. Po przyjściu Kadziewicza możliwości wzrastają – konkurencja – też.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x