Metodi już po operacji – A teraz wielomiesięczna rehabilitacja…

Metodi Ananiev, siatkarz Indykpolu AZS UWM Olsztyn jest już po operacji kolana. Przypomnijmy, że bułgarski przyjmujący doznał groźnej kontuzji podczas ligowego spotkania PLUS LIGI w Gdańsku z Treflem. Od początku wiadomo było, że uraz jest na tyle skomplikowany, że włączy zawodnika z gry do końca sezonu. Szczegółowe badania diagnostyczne potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego przedniego oraz uszkodzenie obu łąkotek. Operacja odbyła się w Centrum Medycznym w Łodzi.

 

Jak czytamy w komunikacie medycznym zamieszczonym na oficjalnej stronie Indykpolu AZS UWM Olsztyn podczas zabiegu dokonano plastyki więzadła krzyżowego przedniego i naprawy łąkotki przyśrodkowej i bocznej. Zawodnika czeka teraz wielomiesięczna rehabilitacja, która pozwoli mu wrócić do sportu. Przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn do pełnego zdrowia będzie wracał w Centrum Rehabilitacji Ruchowej przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej i pod opieką dr Ryszarda Biernata.

{gallery}ana16{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x