Minisiatkówka Kinder + Sport – Kętrzyn, Dobre Miasto i Braniewo

Za nami kolejny turniej minisiatkówki z cyklu Kider + Sport, Przypomnijmy, że najpierw rywalizujemy w regionie, a najlepsi pojadą na tradycyjną imprezę ogólnopolską, która ma rangę mistrzostw krajowych. Tym razem w sali LO 5 w Olsztynie zmierzyły swe siły zespoły chłopców. Frekwencja dopisała, emocji było tez dużo. Najbardziej zadowoleni  wyjeżdżali zwycięzcy: w dwójkach – Kętrzyn, w trójkach – Dobre Miasto i w czwórkach – Braniewo.

Dwójki

 

Grupa A

UKS CZWÓRKA EŁK I- KURIANVOLLEY III  1:0 (15:9)

SP1 KĘTRZYN III – MKS DOBRE MIASTO II  1:0 (15:7)

MKS DOBRE MIASTO I – SP1 KĘTRZYN I  0:1 (3:15)

MKS DOBRE MIASTO II – MKS DOBRE MIASTO I 1:0 (15:12)

KURIANVOLLEY III – SP1 KĘTRZYN III 0:1 (3:15)

AZS UWM SP 30 – UKS CZWÓRKA EŁK I  1:0 (15:6)

SP1 KĘTRZYN III – AZS UWM SP 30  0:1 (5:15)

MKS DOBRE MIASTO I – KURIANVOLLEY III  1:0 (15:3)

SP1 KĘTRZYN I – MKS DOBRE MIASTO II  1:0 (15:12)

KURIANVOLLEY III – SP1 KĘTRZYN I   0:1 (3:15)

AZS UWM SP 30 – MKS DOBRE MIASTO I 1:0 (15:5)

UKS CZWÓRKA EŁK I – SP1 KĘTRZYN III 1:0 (15:13)

MKS DOBRE MIASTO I – UKS CZWÓRKA EŁK I 0:1 (11:15)

SP1 KĘTRZYN I – AZS UWM SP 30  0:1 (8:15)

MKS DOBRE MIASTO II – KURIANVOLLEY III 1:0 (15:9)

AZS UWM SP 30 – MKS DOBRE MIASTO II 1:0 (15:6)

UKS CZWÓRKA EŁK I – SP1 KĘTRZYN I 0:1 (13:15)

SP1 KĘTRZYN III – MKS DOBRE MIASTO I  1:0 (15:3)

SP1 KĘTRZYN I – SP1 KĘTRZYN III  1:0 (15:13)

MKS DOBRE MIASTO II – UKS CZWÓRKA EŁK I 0:1 (6:15)

KURIANVOLLEY III – AZS UWM SP 30 0:1 (3:15)

 Kolejność

 1 AZS UWM SP 30   12   6-0

2  SP1 KĘTRZYN I     11   4-1

3UKS CZWÓRKA EŁK I      10   4-2

4 SP1 KĘTRZYN III      9   7-6

5  MKS DOBRE MIASTO II    8   2-4

6 MKS DOBRE MIASTO I      7    1-5

7 KURIANVOLLEY III     6  0-6

 

Grupa B

SP1 KĘTRZYN II – SPS SPARTA II 1:0 (15:3)

SPS SPARTA I – KURIANVOLLEY II  1:0 (15:10)

SP 30 OLSZTYN II – UKS CZWÓRKA EŁK II  1:0 (15:5)

SPS SPARTA II – UKS CZWÓRKA EŁK II  0:1 (11:15)

KURIANVOLLEY II – SP 30 OLSZTYN II  0:1 (8:15)

SP1 KĘTRZYN II – SPS SPARTA I  1:0 (15:4)

SPS SPARTA I – SPS SPARTA II  1:0 (15:13)

SP 30 OLSZTYN II – SP1 KĘTRZYN II  0:1 (9:15)

UKS CZWÓRKA EŁK II – KURIANVOLLEY II  1:0 (15:4)

1SPS SPARTA II – KURIANVOLLEY II  1:0 (15:8)

SP1 KĘTRZYN II – UKS CZWÓRKA EŁK II  1:0 (15:4)

SPS SPARTA I – SP 30 OLSZTYN II  0:1 (13:15)

SP 30 OLSZTYN II – SPS SPARTA II  0:1 (16:18)

UKS CZWÓRKA EŁK II – SPS SPARTA I  0:1 (9:15)

KURIANVOLLEY II – SP1 KĘTRZYN II  0:1 (9:15)

Kolejność

1 SP1 KĘTRZYN II  10   5-0

2 SP 30 OLSZTYN II     8  3-2

3 SPS SPARTA I     8   3-2

4 SPS SPARTA II     7   2-3

5 UKS CZWÓRKA EŁK II     7  2-3

6 KURIANVOLLEY II     5  0-5

 

Mecz o 11 miejsce

MKS DOBRE MIASTO I – KURIANVOLLEY II  1:0 (15:0)

Mecz o 9 miejsce

MKS DOBRE MIASTO II – UKS CZWÓRKA EŁK II  0:1 (8:15)

Mecz o 7 miejsce

SP1 KĘTRZYN III – SPS SPARTA II  1:0 (15:13)

Mecz o 5 miejsce

UKS CZWÓRKA EŁK I – SPS SPARTA I  1:0 (25:15)

Mecze półfinałowe

AZS UWM SP 30 – SP 30 OLSZTYN II  0:1 (12:15)

SP1 KĘTRZYN I – SP1 KĘTRZYN II  0:1 (4:15)

Mecz o 3 miejsce

SP1 KĘTRZYN I – AZS UWM SP 30  0:1 (5:15)

Finał

SP1 KĘTRZYN II – SP 30 OLSZTYN II  1:0 (15:10)

 

Trójki

 Grupa A

 SP 1 DOBRE MIASTO I – KURIANVOLLEY  1:0 (25:9)

TRUSO ELBLĄG I – SP NR 16 W ELBLĄGU  1:0 (25:14)

TRUSO ELBLĄG II – SP NR 4 MRĄGOWO  0:1 (20:25)

KURIANVOLLEY – SP NR 4 MRĄGOWO  1:0 (25:20)

SP NR 16 W ELBLĄGU – TRUSO ELBLĄG II  0:1 (21:25)

SP 1 DOBRE MIASTO I – TRUSO ELBLĄG I 1:0 (25:14)

TRUSO ELBLĄG I – KURIANVOLLEY  1:0 (25:10)

TRUSO ELBLĄG II – SP 1 DOBRE MIASTO I  0:1 (11:25)

SP NR 4 MRĄGOWO – SP NR 16 W ELBLĄGU  1:0 (25:9)

KURIANVOLLEY – SP NR 16 W ELBLĄGU  0:1 (23:25)

SP 1 DOBRE MIASTO I – SP NR 4 MRĄGOWO  1:0 (25:13)

TRUSO ELBLĄG I – TRUSO ELBLĄG II 1:0 (25:9)

TRUSO ELBLĄG II – KURIANVOLLEY  0:1 (19:25)

SP NR 4 MRĄGOWO – TRUSO ELBLĄG I  0:1 (19:25)

SP NR 16 W ELBLĄGU – SP 1 DOBRE MIASTO I  0:1 (9:25)

Kolejność

1 SP 1 DOBRE MIASTO I     10  5-0

2 TRUSO ELBLĄG I     9   4-1

3 SP NR 4 MRĄGOWO    7  2-3

4 KURIANVOLLEY    7  2-3

5 TRUSO ELBLĄG II    6   1-4

6 SP NR 16 W ELBLĄGU    6  1-4

 

Grupa B

UKS TEMPO-25 OLSZTYN – ZWIERZEWO  1:0 (25:12)

MUKS OMEGA MRĄGOWO II – SP 1 DOBRE MIASTO II  1:0 (25:15)

ZWIERZEWO – MUKS OMEGA MRĄGOWO II  1:0 (25:22)

MUKS OMEGA MRĄGOWO I – UKS TEMPO-25 OLSZTYN  0:1 (10:25)

MUKS OMEGA MRĄGOWO II – MUKS OMEGA MRĄGOWO I  0:1 (19:25)

SP 1 DOBRE MIASTO II – ZWIERZEWO  0:1 (10:25)

MUKS OMEGA MRĄGOWO I – SP 1 DOBRE MIASTO II  1:0 (25:11)

UKS TEMPO-25 OLSZTYN – MUKS OMEGA MRĄGOWO II  1:0 (25:6)

SP 1 DOBRE MIASTO II – UKS TEMPO-25 OLSZTYN  0:1 (3:25)

ZWIERZEWO – MUKS OMEGA MRĄGOWO I  1:0 (25:20)

 Kolejność

1 UKS TEMPO-25 OLSZTYN   1  8  4-0

2 ZWIERZEWO  2  7   3-1

3 MUKS OMEGA MRĄGOWO I   3   6   2-2

4 MUKS OMEGA MRĄGOWO II  4  5  1-3

5 SP 1 DOBRE MIASTO II  5  4  0-4

 

Mecz o 9 miejsce

TRUSO ELBLĄG II – SP 1 DOBRE MIASTO II 1:0 (25:14)

Mecz o 7 miejsce

KURIANVOLLEY – MUKS OMEGA MRĄGOWO II 0:1 (0:25)

Mecz o 5 miejsce

SP NR 4 MRĄGOWO – MUKS OMEGA MRĄGOWO I  0:1 (13:25)

Półfinały

SP 1 DOBRE MIASTO I – ZWIERZEWO  1:0 (25:18)

TRUSO ELBLĄG I – UKS TEMPO-25 OLSZTYN 1:0 (25:0)

Mecz o 3 miejsce

ZWIERZEWO – UKS TEMPO-25 OLSZTYN  1:0 (25:0)

Finał

SP 1 DOBRE MIASTO I – TRUSO ELBLĄG I – 1:0 (25:14)

 

Czwórki

 

Grupa A

 SPS SPARTA I – SP NR 1 MRĄGOWO II  1:0 (15:2)

MKS DOBRE MIASTO – ZWIERZEWO  1:0 (15:9)

SP NR 1 MRĄGOWO II – ZWIERZEWO  0:1 (7:15)

SPS SPARTA I – MKS DOBRE MIASTO  1:0 (15:7)

MKS DOBRE MIASTO – SP NR 1 MRĄGOWO II  1:0 (15:3)

ZWIERZEWO – SPS SPARTA I  0:1 (6:15)

Kolejność

1 SPS SPARTA I     6   3-0

2 MKS DOBRE MIASTO     6   2-1

3 ZWIERZEWO   4  1-2

4 SP NR 1 MRĄGOWO II   3  0-3

 

Grupa B

SPS SPARTA II – SP NR 1 MRĄGOWO I  1:0 (15:7)

UKS TEMPO-25 OLSZTYN – SPS SPARTA II  1:0 (15:10)

SP NR 1 MRĄGOWO I – UKS TEMPO-25 OLSZTYN  0:1 (6:15)

Kolejność

1 UKS TEMPO-25 OLSZTYN    4   2-0

2 SPS SPARTA II     3   1-1

3 SP NR 1 MRĄGOWO I    2   0-2

 

Mecze półfinałowe

MKS DOBRE MIASTO – UKS TEMPO-25 OLSZTYN 1:0 (15:13)

SPS SPARTA I – SPS SPARTA II  1:0 (15:7)

Mecz o 5 miejsce

ZWIERZEWO – SP NR 1 MRĄGOWO I  1:0 (15:0)  wo

Mecz o 3 miejsce

SPS SPARTA II – UKS TEMPO-25 OLSZTYN  1:0 (21:19)  gra do 15

Finał

SPS SPARTA I – MKS DOBRE MIASTO  1:0 (25:8)  gra do 25

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x