Mistrzostwa KSM Częstochowa 2014 – Promień Wydminy na podium

W hali Arena w Częstochowie w miniony weekend (30 maja/1 czerwca) Uczniowski Klub Sportowy PROMIEŃ” Wydminy reprezentował Diecezję Ełcką na Ogólnopolskich Mistrzostwach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży .Siatkarki spisały się bardzo dobrze zdobywając brązowy medal. Niewiele brakowało, by grały o złoto.

Po zaciętej rywalizacji w pierwszym dniu zawodniczki UKS „PROMIEŃ” Wydminy uplasowały się na II miejscu w grupie, co dało możliwość grania w niedzielę o trzecie miejsce. Siatkarki w fazie grupowej zmierzyły się z zespołami Diecezji: Gdańskiej, Poznańskiej, Rzeszowskiej i Zamojskiej. W kolejnym dniu dziewczęta w walce o podium zmierzyły się z drużyną z Tarnowa. Pokonały rywalki 2:0 tym samym zdobyły brąz

Skład reprezentacji UKS „PROMIEŃ” Wydminy:

Katarzyna Dawidziuk (Motyl), Anna Michno (Pawłowska), Karolina Rodziewicz, Kamila i Dominika Pietryga, Paulina Zabawska, Aleksandra Gij, Karolina Ostapkowicz, Dominika i Aleksandra Kotowska, Justyna Sawoń, Ewelina Waszak, Angelika Bachor, Patrycja Kułak.

Wyjazd na mistrzostwa był możliwy dzięki: J.E. Ks. Bp Jerzemu Mazurowi, Wójtowi Gminy Wydminy Radosławowi Król, Radzie Gminy Wydminy, Prezesowi Zarządu Diecezjalnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Ełckiej Piotrowi Kurianowiczowi oraz Panu Krzysztofowi Zielińskiemu – Przewozy Pasażerskie, Biała Giżycka. Wymienione osoby i firmy udzieliły wsparcia finansowego.

Żródło: Wydminy.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Siatkówka UKS Promień Wydminy Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x