MKS Taboo Club Zryw Volley – Mały dodatek, wielkie nadzieje

W  siedzibie klubu siatkarskiego  odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu MKS ZRYW-VOLLEY Iława z właścicielem firmy TABOO CLUB. Efektem jest podpisanie umowy, na mocy której firma TABOO CLUB wykupiła częściowy "Złoty Pakiet Sponsora Klubu".  Do zakończenia rozgrywek piłki siatkowej w sezonie 2011/2012 wszystkie zespoły siatkarek i siatkarzy w swojej nazwie będą używać nazwy: MKS TABOO CLUB ZRYW-VOLLEY IŁAWA. Serdecznie gratulujemy obu strono. Przyszedł taki czas, że sponsorzy stali się nieodłącznym atrybutem rozwoju sportu. A mając na uwadze rzetelność pracy szkoleniowej w iławskim klubie firma, która podjęła współpracę na pewno będzie zadowolona z takiego właśnie układu.

 Co na to trener Mieczysław Pietroczuk, który tak wspaniale od lat pracuje z iławską młodzieżą?

Wobec ostrych cięć w budżecie miasta Iławy na dofinansowanie szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, pomoc Firmy TABOO CLUB oraz ich
właścicieli Moniki i Piotra Saczuk jest dla nas ostatnią „deską ratunkową”. W innym przypadku byliśmy przygotowani do wycofania naszych zespołów z rozgrywek centralnych PZPS. Od wielu lat drużyny naszych siatkarek i siatkarzy występują w rozgrywkach ligowych oraz awansując do rozgrywek centralnych reprezentują Iławę oraz Warmię i Mazury, zdobywając medale Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy powoływani do reprezentacji Polski w piłce siatkowej i siatkówce plażowej godnie promują nas oraz Iławę podczas Mistrzostw Europy, Świata oraz Pucharu Świata w siatkówce plażowej. Mam nadzieję ze współpraca z firmą TOBOO CLUB przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju naszego Klubu i
przyniesie wiele satysfakcji oraz korzyści marketingowych sponsorowi.

Od redakcji: W trudnych czasach sponsor to wybawienie. W przypadku sportu młodzieżowego ma to wyjątkowe znaczenie, mierzone nie tylko w kategoriach marketingu. To w pewnym sensie misja, która warto podjąć, bo przynosi ogromna satysfakcję. Obu stronom iławskiego porozumienia gratulujemy i życzymy radości ze współpracy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x