Młodziczki już po I turnieju w Braniewie – Zryw Iława nie do zatrzymania

W środę (7 marca ) w Braniewie odbył się I finałowy  turniej ligi wojewódzkiej w siatkówce młodziczek. Do rywalizacji stanęły trzy zespoły, które  wyszły zwycięsko z fazy play off, a więc: MKS TABOO CLUB ZRYW-VOLLEY Iława , MKS TRUSO Elbląg i gospodarz imprezy SPS SPARTA Braniewo. To był popis iławianek, które wygrały pewnie oba spotkania, nie tracąc nawet seta. Tym samym stają się zdecydowanymi faworytkami do tytułu, bowiem drugi i zarazem ostatni turniej odbędzie się właśnie w Iławie. Świetna okazja by dekoracja nastąpiła przed swoimi kibicami. Ale najpierw trzeba jeszcze zdobyć to mistrzostwo.

W turnieju rozgrywanym w Braniewie podopieczne Państwa Pietroczuków zdecydowanie i bez problemów pokonały w pierwszym meczu gospodynie siatkarki SPS SPARTA Braniewo 2:0 w setach 25:14, 25:15 oraz w drugim meczu młodziczki MKS TRUSO Elbląg 2:0 w setach 25:8, 25:16. W trzecim meczu turnieju SPS Sparta Braniewo pokonała MKS TRUSO Elbląg 2:0 w setach 25:20,25:22.

II TURNIEJ FINAŁOW odbędzie się w Iławie w czwartek 15 marca o godzinie 14:30 w Hali Sportowej „Mechanik”. Już dziś zapraszamy sympatyków, by obejrzeć w akcji najmłodsze siatkarki.