Nie samą siatkówką człowiek żyje ! – W Butrynach nowe wcielenie akademików

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani jak poradzą sobie dwumetrowi siatkarze za kierownicą czterech (quad) lub dwóch kółek (segway) zapraszam w najbliższy piątek (24 sierpnia) do Parku Aktywnej Rozrywki BARTBO w Butrynach (20km za Olsztynem, droga 598, wyjazd z Jarot). Tam punktualnie o godzinie 15.00 rozpocznie się nietypowy trening - spotkanie integracyjne. Wychodząc z założenia że nie samą siatkówką człowiek żyje wspólnie z gospodarzami obiektu proponujemy Naszym siatkarzom odmienną dla nich formę rywalizacji. Ma to być również doskonała okazja, aby się lepiej poznać. Z dala od piłek, parkietu, siłowni.

 

Przypomnę że w zespole jest kilka nowych twarzy. Przede wszystkim trener Radosław Panas oraz pięciu nowych zawodników. Jednym z nowych jest zakontraktowany przed paroma dniami Brazylijczyk Rafael Batista Da Silva. 21-latek po krótkim pobycie w domu dołączył już na stałe do drużyny.


Piątek 24 sierpnia godz.15.00
 

Park Aktywnej Rozrywki BARTBO w Butrynach,

Siatkarze i trenerzy Indykpolu AZS Olsztyn w akcji!!!

To być może jedyna taka okazja aby uwiecznić na zdjęciu rosłego siatkarza w pełnej uprzęży parku linowego. Zapraszam serdecznie.

For firma Bartbo

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x