Orlik Volleymania Sopot 2012 – Pograliśmy, ale bez większych efektów

12W Sopocie odbył się Finał Krajowy młodzieżowego turnieju pod hasłem „Orlik Volleymania”. To kolejny projekt związany z wykorzystaniem nowo wybudowanych obiektów sportowych, a jednocześnie akcja promocyjna popularyzująca siatkówkę wśród młodzieży w perspektywie światowych imprez organizowanych w Polsce. Finał wojewódzki w pięknej oprawie odbył się w Olsztynku. Awans do imprezy głównej wywalczyły dwa zespoły dziewcząt z Gimnazjum nr 3 z Elbląga oraz chłopcy z Publicznego Gimnazjum z Dźwierzut i SP z Pasymia. Niestety w finale krajowym nasi reprezentanci nie odegrali żadnej roli i nie awansowali w żadnej z grup wiekowych do ćwierćfinału.

 

Finał Wojewódzki

Olsztynek

Wyniki:

Chłopcy 2000-1999
 

I runda:
 

Grupa A

SP 1 Olecko – Gimnazjum nr 4 Mrągowo 1:2

Gimnazjum nr 4 Mrągowo – SP Pasym 1:2

SP 1 Olecko – SP Pasym 0:2
Grupa B

SP 6 Giżycko – UKS Olimpijczyk Olsztynek 2:0

UKS Olimpijczyk Olsztynek – MKS Truso Elbląg 0:2

SP 6 Giżycko – MKS Truso Elbląg 0:2

Mecz o 5 miejsce:

SP 1 Olecko – UKS Olimpijczyk Olsztynek 2:0
 

Półfinały:

SP Pasym – SP 6 Giżycko 2:0

Gimnazjum nr 4 Mrągowo – MKS Truso Elbląg 0:2
 

Mecz o 3 miejsce:

SP 6 Giżycko – Gimnazjum nr 4 Mrągowo 0:2
 

Finał:

SP Pasym – MKS Truso Elbląg 2:1

Chłopcy 97/98

Grupa A

Gimnazjum w Ząbrowie – Gimnazjum nr 4 Ełk 0:2

Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku – Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach 0:2

Gimnazjum w Ząbrowie – Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach 1:2

Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku – Gimnazjum nr 4 Ełk 0:2

Gimnazjum w Ząbrowie – Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku 2:0

Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach – Gimnazjum nr 4 Ełk 2:0

Grupa B

Gimnazjum nr 2 Działdowo – Gimnazjum Giżycko 2:0

Gimnazjum Giżycko – Bast Barciany 2:1

Gimnazjum nr 2 Działdowo – Bast Barciany 2:0

Mecz o 3 miejsce:

Gimnazjum Giżycko – Gimnazjum nr 4 Ełk 1:2

Finał:

Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach – Gimnazjum nr 2 Działdowo 2:0

Dziewczyny 99/00

Grupa A

MUKS Omega Mrągowo – TOP SPIN Olsztynek 2:0

TOP SPIN Olsztynek – Gimnazjum nr 1 Szczytno 0:2

MUKS Omega Mrągowo – Gimnazjum nr 1 Szczytno 2:0

GRUPA B

Gimnazjum nr 3 Elbląg – Monte Cud Gimnazjum nr 1 Iława 2:1

Monte Cud Gimnazjum nr 1 Iława – SP nr 4 Giżycko 2:0

Gimnazjum nr 3 Elbląg – SP nr 4 Giżycko 2:1

Mecz o 5 miejsce:

TOP SPIN Olsztynek – SP nr 4 Giżycko 0:2

Mecz o 3 miejsce:

Gimnazjum nr 1 Szczytno – Monte Cud Gimnazjum nr 1 Iława 0:2

Finał:

MUKS Omega Mrągowo – Gimnazjum nr 3 Elbląg 0:2

Dziewczyny 97/98

Grupa A:

ZS w Barcianach – Gimnazjum nr 4 Ełk 0:2

Gimnazjum Nidzica – OMDK Volley Iława 0:2

ZS w Barcianach – Gimnazjum Nidzica 2:0

Gimnazjum nr 4 Ełk – OMDK Volley Iława 1:2

ZS w Barcianach – OMDK Volley Iława 0:2

Gimnazjum nr 4 Ełk – Gimnazjum Nidzica 2:0

Grupa B

UKS Olimpijczyk Olsztynek – Gimnazjum w Dźwierzutach 0:2

Gimnazjum w Giżycku – Gimnazjum nr 3 w Elblągu 0:2

UKS Olimpijczyk Olsztynek – Gimnazjum w Giżycku 0:2

Gimnazjum w Dźwierzutach – Gimnazjum nr 3 w Elblągu 0:2

UKS Olimpijczyk Olsztynek – Gimnazjum nr 3 w Elblągu 0:2

Gimnazjum w Dźwierzutach – Gimnazjum w Giżycku 1:2

Mecz o 3 miejsce:

Gimnazjum nr 4 Ełk – Gimnazjum w Giżycku 0:2

Finał:

OMDK Volley Iława – Gimnazjum nr 3 Elbląg 1:2

{AdmirorGallery}vole16{/AdmirorGallery}

Fot. orlik voleymania pl

Finał Krajowy

Sopot

Wyniki

Chłopcy 99/00

Grupa D:

SP Pasym – Gimnazjum Chwiram 2:0 (15:12, 15:11)

Meszki Toruń – Gimnazjum Chwiram 2:0 (15:10, 15:7)

Meszki Toruń – SP Pasym 2:0 (15:10, 15:12)

Tabela

1 Meszki Toruń

2 SP Pasym

…………………

3 Gimnazjum Chwiram

Ćwierćfinał

UKS Siata Łódź – SP Pasym 2:0 (15:6, 15:10)

Kolejność w turnieju

1 UKS Siata Łódź

2 Gimnazjum nr 2 Stalowa Wola

3 Meszki Toruń

4 Kangur I Nowy Tomyśl

5-8 SP Pasym

Dziewczyny 99/00

Grupa A:

Desperatki Legionowo – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 2:0 (15:5, 15:7)

Gimnazjum 5 Gwardia Wrocław – Gimnazjum 3 Elbląg 2:1 (11:15, 15:8, 15:10)

Desperatki Legionowo – Gimnazjum 3 Elbląg 2:0 (15:10, 15:10)

Gimnazjum 5 Gwardia Wrocław – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 2:1 (6:15, 15:12, 15:11)

MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice – Gimnazjum 3 Elbląg 2:0 (17:15, 16:14)

Gimnazjum 5 Gwardia Wrocław – Desperatki Legionowo 0:2 (7:15, 6:15)

Tabela

1 Desperatki Legionowo

2 Gimnazjum 5 Gwardia Wrocław

……………………………………

3 MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice

4 Gimnazjum 3 Elbląg

Kolejność w turnieju

1 Desperatki Legionowo

2 Sejny

3 MKS MOS Słupca

4 PG 1 Kluczbork

………………………..

13-16 Gimnazjum 3 Elbląg

Dziewczyny 97/98

Grupa C:

Gimnazjum nr 5 Wrocław – ZSO nr 3 Ania 1 Gorzów Wielkopolski 2:0 (11:3, 11:9)

Legionovia Legionowo – ZSO nr 3 Ania 1 Gorzów Wielkopolski 2:1 (7:11, 11:7, 7:4)

Gimnazjum nr 5 Wrocław – Gimnazjum nr 3 Elbląg 2:0 (11:5, 11:3)

Legionovia Legionowo – Gimnazjum nr 3 Elbląg 2:0 (11:8, 11:9)

Legionovia Legionowo – Gimnazjum nr 5 Wrocław 2:0 (11:9, 12:10)

ZSO nr 3 Ania 1 Gorzów Wielkopolski – Gimnazjum nr 3 Elbląg 1:2 (6:11, 11:9, 2:7)

Tabela

1 Legionovia Legionowo

2 Gimnazjum nr 5 Wrocław

3 Gimnazjum nr 3 Elbląg

4 ZSO nr 3 Ania 1 Gorzów Wielkopolski

Kolejność w turnieju

1 Gedania Gdańsk

2 Gimnazjum nr 5 Wrocław

3 Gimnazjum nr 4 Bełchatów

4 Legionovia Legionowo

…………………………….

9-12 Gimnazjum nr 3 Elbląg

Chłopcy 97/98

Grupa A:

Gostyń – PG w Dźwierzutach 2:0 (11:3, 11:9)

Gostyń – MKS MOS Warszawa 2:0 (11:5, 11:8)

Gimnazjum nr 2 Parówki Międzyrzecz – PG w Dźwierzutach 2:0 (11:6, 11:6)

Gimnazjum nr 2 Parówki Międzyrzecz – MKS MOS Warszawa 2:1 (11:13, 11:5, 7:5)

MKS MOS Warszawa – PG w Dźwierzutach 2:0 (11:8, 11:3)

Gostyń – Gimnazjum nr 2 Parówki Międzyrzecz 2:1 (10:12, 11:6, 7:4)

Tabela

1 Gostyń

2 Gimnazjum nr 2 Parówki Międzyrzecz

…………………………………..

3 MKS MOS Warszawa

4 PG w Dźwierzutach

Kolejność w turnieju

1 Gimnazjum nr 15 Bydgoszcz

2 Dunajec MPW Nowy Sącz

3 Gimnazjum nr 5 Wrocław

4 UKS w Jastarni

…………………………

13-16 PG w Dźwierzutach

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x