Orzeł Elbląg skończył na 4 miejscu – To i tak powyżej normy…

W sobotę (20 kwietnia) siatkarki Orła Elbląg zakończyły sezon 2012/2013. Po trzeciej porażce w półfinale play off z Zawiszą Sulechów 0:3 (-19,-18,-14) został sklasyfikowane w rozgrywkach II ligi na czwartym miejscu. To nawet trochę powyżej normy. Ostatnia potyczka z Zawiszą udowodniła jednak wszystkim, że od najlepszych drużyn tabeli dzieli nas przepaść i bez radykalnych wzmocnień sportowy awans raczej nie wchodzi w rachubę.

 

Orzeł Elbląg – Zawisza Sulechów 0:3 (19:25, 18:25, 14:25) stan rywalizacji 0:3

Orzeł Elbląg: Sylwia Korczak, Izabela Miklasińska, Eliza Białczak, Sara Ilukowicz, Monika Jabłońska, Aleksandra Goździewicz, Monika Tchórzewska (l) oraz Justyna Bąk, Joanna Cupisz, Izabela Wąsik, Izabela Cieżyńska, Adrianna Sosnowska.

Elblążanki chciały zagrać na takim poziomie jak w rewanżu w Sulechowie, ale tym razem nic z tego nie wyszło. Po pierwsze gdy się za bardzo chce nie zawsze wychodzi, po drugie rywalki miały w pamięci tamto spotkanie i nie dały się zaskoczyć. Wprawdzie w drugiej partii Orzeł prowadził 14:10 i zaświtała iskierka nadziei, ale rywalki atomową zagrywką błyskawicznie opanowały sytuację. Trzeci set toczył się już pod pełna kontrolę Zawiszy, a siatkarki z Elbląga marzyły, żeby to się jak najszybciej skończyło.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x