Premiera w Rzeszowie według przewidywań – Dwa inne światy…

W Rzeszowie miało być 3:0 dla Resovii i było. Siatkarze Indykpolu AZS UWM Olsztyn nie mieli najmniejszych szans z mistrzem Polski i choć czasami nawiązywali walkę,bardziej wynikało to z pasywności rzeszowian niż klasy akademików. Potencjał obu drużyn jest tak różny, że w momencie gry Resovii na pełnych obrotach, kortowianie zostawali daleko w tyle. W sumie kompromitacji na pewno nie było, ale emocji też jak na lekarstwo, o czym świadczy końcowy rezultat 3:0 (21,11,17). W Rzeszowie nikt nie oczekiwał zdobycia nawet punktu, za to za tydzień w konfrontacji u siebie z Częstochową liczymy na pełną pulę.

 

Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)

Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek, Achrem, Lotman, Grzyb, Kosok, Bartman, Ignaczak (Libero) oraz Perłowski, Schops, Buszek, Dobrowolski, Kovacević.

Inydkpol AZS Olsztyn: Hernan, Hain, Ferens, Szarek, Krzysiek, Sobala, Żurek (Libero) oraz Mariański, Kvalen, Gunia.

MVP: Wojciech Grzyb

Olsztynianie na początku każdej partii sprawiali dobre wrażenie. W trzeciej prowadzili nawet 4:1 i 8:5. W miarę rozwijania się poszczególnych partii do głosu dochodzili rzeszowianie, a ponieważ ich możliwości są ogromne, łatwo niwelowali straty, osiągając bezpieczny dystans. Kortowianie przeprowadzili wiele interesujących akcji, ale popełnili za dużo błędów w przyjęciu zagrywki. Z trudnych pozycji siatkarze AZS nie potrafili się przebić przez blok, albo atakowali zbyt asekuracyjnie. W sumie mecz, o którym chyba wszyscy szybko zapomną

Fot, wikipedia

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x