Prezentacja Indykpolu AZS UWM z atrakcjami – Kto przeciągnie mercedesa?

Nowy sezon Plusligi zbliża się wielkimi krokami, przyszła więc pora na spotkanie z kibicami i sympatykami olsztyńskiej drużyny. W imieniu organizatorów zapraszamy na oficjalną prezentację siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (16 września) o godz. 15.30 na scenie obok Starego Ratusza w Olsztynie. Wcześniej bo o 14.30 wspólnie z firmą Auto Idea dealerem marki Mercedes-Benz oraz BARTBO producentem imprez integracyjnych klub organizuje grę kibiców i siatkarzy,  która odbędzie się na Targu Rybnym.

 

Cała sprawa polegać będzie na przeciąganiu przy użyciu liny samochodu marki Mercedes zapraszamy dwuosobowe drużyny kibiców. Każda dwójka wg własnego pomysłu dobierze sobie pięciu siatkarzy Indykpolu AZS do pomocy. Próba odbędzie się na 15-metrowej trasie. Trzy najszybsze wyniki zostaną nagrodzone specjalnymi podarkami. Na chętnych czekamy na Targu Rybnym przed jak i w trakcie prowadzenia rywalizacji. Po trudach wspólnej gry przeniesiemy się na scenę obok Starego Ratusza i po ceremonii wręczenia nagród I Półmaratonu Jakubowego zaprezentuje się kadra zawodniczą i trenerska olsztyńskiej drużyny. Start prezentacji o 15.30. Tu również wiele nagród i niespodzianek przygotowanych przez sponsorów klubu. Zapraszamy do aktywnego spędzenie niedzieli.

{AdmirorGallery}preze12{/AdmirorGallery}

 niedziela 16 września, Stare Miasto w Olsztynie

godz. 14.30 Targ Rybny  – wspólna gra kibiców i siatkarzy „Chodź za mną, Mój Mercedesie”

godz. 15.30 Scena Staromiejska – prezentacja siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn przed nowym sezonem

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x