Przedświąteczne derby w „Elektroniku” – Tempo starsze i mocniejsze

W przedświąteczny czwartek w sali popularnego „Elektronika” przy ul. Bałtyckiej doszło do ciekawych derbów w lidze wojewódzkiej kadetów. Zespół UKS Tempo 25 wystąpił w roli gospodarza i zmierzył się z AZS UWM prowadzonym przez Macieja Rejznera. Siły nie były całkiem równe, bowiem akademicy składają się głównie z młodzików. W swojej kategorii nie mają w regionie godnych rywali, więc próbują swych sił ze starszymi. Tu jednak trafili na rywali nie tylko silniejszych fizycznie, ale bardzo dobrze wyszkolonych, stąd pewna wygrana Tempa 3:0 (11,13,25)

 

UKS Tempo 25 Olsztyn – AZS UWM Olsztyn (Rejzner) 3:0 (25:11, 25:13, 25:23)

UKS Tempo 25: Rafał Mucha, Rafał Maluchnik, Mateusz Wierciszewski, Artur Pardo, Kacper Wilczewski, Michał Tomczak, Karol Gawrewicz, Artur Wardaliński, Jakub Wiśniewski, Patryk Szwaradzki, Michał Czarnecki, Igor Sadżuga.

AZS UWM: Łukasz Koziatek, Krzysztof Gulak, Jakub Kochanowski, Karol Jankiewicz, Maciej Mozol, Paweł Rutecki, Kamil Michalczyk, Aleksander Głódkowski, Kacper Czebatul, Łukasz Dziedzic, Michał Mazek.

W kategoriach młodzieżowych różnica dwóch lat robi swoje i widać to było w dwóch pierwszychsetach. Dość wyraźna przewaga Tempa, ale kilka akcji AZS UWM też zasługiwało na uznanie. Walka rozgorzała w trzeciej partii, kiedy podopieczni trenera Macieja Rejznera dość długo prowadzili, ale gdy chłopcy Błażeja Kolpy podkręcili tempo i zagrali bardziej skoncentrowani zwyciężyli w końcówce. Mecz ciekawy z silnymi zagrywkami i atakami z obu stron. Oczywiście przed zawodnikami jeszcze daleka droga, ale jej początek jest bardzo obiecujący.

{gallery}maciek22{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x