Puchar Jesieni został w Kamieńcu – Ostatni sprawdzian na plus

W niedzielę (3 listopada) w Hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu im. Jana Pawła II odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej mężczyzn o Puchar Jesieni. W imprezie zorganizowanej przez drużynę CSIR Pałac Kamieniec triumfowali gospodarze przed APS Rumia , MKS Zryw-Volley Iława i Wychowankami Iława Mecze były zacięte aż cztery z sześciu kończyły się wynikiem 2:1.

 

Drużyna ASP Rumia przyjechała po raz pierwszy do Susza na turniej i od razu dała się poznać jako wymagający przeciwnik. Gładko wygrała dwa mecze do zera i jako faworyt przystępowała do meczu z CSIR Pałac Kamieniec. Drużyna z Kamieńca oba mecze wygrała po 2:1. Wygrana jednej z drużyn dawało zwycięstwo w całym turnieju.

Od początku seta warunki dyktowali przyjezdni. Prowadzili przez cały set wygrywając go na przewagi. Dwa następne sety to wielka mobilizacja w grze gospodarzy i na dobry wynik nie trzeba było długo czekać. Dwa sety wygrane do 22.

Mecz o trzecie miejsce też był zacięty. Grały w nim dwie drużyny z Iławy. Wychowankowie to byli zawodnicy, trenowani przez Mieczysława Pietroczuka i niektórzy z nich grali wcześniej w drużynie z Kamieńca . Oba zespoły walczyły zaciekle , ale lepsi okazała się siatkarze Zrywu Volley prowadzeni przez drugiego trenera CSIR Pałac Kamieniec Marzenę Pietroczuk.

W trzech meczach trener Mieczysław Pietroczuk skorzystał ze wszystkich zawodników. Był to ostatni sprawdzian drużyny przed rozgrywkami trzeciej ligi , która rozpoczyna się 10.11.2013 r. Pierwszą i drugą kolejkę drużyna CSIR Pałac Kamieniec rozegra w Hali Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu. Pierwszy mecz 10.11.2013 r. / niedziela / z drużyną UKS Gala Barczewo a drugi 24.11.2013 r. / niedziela / z KS MOSIR Giżycko.

Wyniki turnieju :

MKS Zryw-Volley Iława – APS Rumia 0:3 (-21,-25,-18)

CSIR PAŁAC Kamieniec – Wychowankowie Zryw Iława 2:1 (14,17,-23)

MKS Zryw-Volley Iława – CSIR PAŁAC Kamieniec 1:2 (23,-10,-13)

APS Rumia – Wychowankowie Zryw Iława 3:0 (28,22,17)

MKS Zryw-Volley Iława – Wychowankowie Zryw Iława 2:1 (23,-22,17)

CSIR PAŁAC Kamieniec – APS Rumia 2:1 (-24,22,22)

Kolejność

1 CSIR PAŁAC KAMIENIEC 3 6 6:3

2 APS RUMIA 3 5 7:2

3 MKS ZRYW-VOLLEY IŁAWA 3 4 3:6

4 WYCHOWANKOWIE IŁAWA 3 3 2:7

Składy zespołów

CSIR PAŁAC Kamieniec: Czubiński Rafał , Dybich Bartłomiej , Pawłowski Jakub , Mazurkiewicz Michał , Brzeziński Łukasz , Suski Dawid , Szpindler Marcin , Urbański Damian , Suski Sebastian , Wnuk Michał , Cerkownik Wojciech.

APS Rumia: Wypych Przemysław , Mieronowicz Przemysław , Iwański Radosław , Paszkowski Łukasz ,Konieczny Radosław , Mikołajczak Mateusz.

MKS ZRYW-VOLLEY Iława: Burny Bartosz , Wilemski Szymon , Rólkiewicz Robert , Rólkiewicz Radosław , RólkiewiczRoman , Wiśniewski Dawid , Karpiński Łukasz , Gondek Dariusz.

WYCHOWANKOWIE ZRYW Iława: Misztal Marcin , Dudulski Mateusz , Błaszczyk Łukasz , Szustkowski Sebastian , PieńczewskiKamil , Fafiński Patryk.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

CSiR Pałac Kamieniec iława Kamieniec Siatkówka Susz Zryw Volley Iława

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x