Punkcik Orła Elbląg w Bydgoszczy – Zdecydowanie za dużo błędów

Z jednym punktem wracają z Bydgoszczy siatkarki Orła Elbląg. Zespół Pałacu II Bydgoszcz, składający się głównie z młodych zawodniczek, ale o dobrych warunkach fizycznych był z całą pewnością do ogrania, ale zabrakło w grze elblążanek stabilności. Drużyny wygrywały sety na przemian do stanu 2:2, jednak ostatnie słowo należało do zespołu gospodarzy. Tie break wygrany do 6 nie pozostawił wątpliwości, stąd zwycięstwo Pałacu II 3:2 (-18, 17, -26,18, 6). Każdy punkt się liczy, ale poczucie niedosytu pozostało.

 

Pałac II Bydgoszcz – Orzeł Elbląg 3:2 (18:25, 25:15, 26:28, 25:18, 15:6)

Orzeł Elbląg: Sylwia Korczak, Ewelina Frąszczak, Eliza Białczak, Izabela Cieżyńska, Monika jabłońska, Ada Sosnowska, Aleksandra Fota (l) oraz Joanna Cupisz, Izabela Wąsik, Aleksandra Goździewicz, Izabela Miklasińska.

Mecz rozpoczął się doskonale. W pierwszej odsłonie elblążanki realizowały wszystkie założenia i niepodzielnie panowały na boisku. Niestety w drugiej partii jakby zapomniały o ustaleniach w szatni. Zaczął się chaos, a przede wszystkim brak precyzji w przyjęciu. To oczywiście musiało odbić się na skuteczności

Trzecia partia znów niezła w wykonaniu Orła. Prowadzenie 17:12 dawało duży komfort, pod warunkiem większej stabilności. Kilka popełnionych błędów sprawiło, że Pałac doprowadził do zaciętej końcówki, którą na szczęście wygraliśmy. Za ciosem dziewczyny jednak nie poszły. Nie odnalazły już dobrej gry. Zwłaszcza w tie braeku dały się zaskoczyć. Rywalki odskoczyły na 7:1 i było po meczu..

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x