Radosław Panas poprowadzi Indykpol AZS UWM – Nowy rozdział i… nadzieje…

Klamka zapadła. W najbliższym sezonie sezonie zespół Indykpolu AZS Olsztyn w PLUS LIDZE  poprowadzi Radosław Panas. To znana postać w ligowej siatkówce. W przeszłości dał się poznać jako doskonały zawodnik AZS-u Częstochowa (wówczas rywalizował z kortowianami o tytuł mistrzowski) i reprezentacji, potem sprawdził się jako szkoleniowiec właśnie w drużynie spod Jasnej Góry. W debiucie jako pierwszy szkoleniowiec ligowej drużyny  zdobył z nią wicemistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Następne lata spędził w Politechnice Warszawa, gdzie również dal się poznać z jak najlepszej strony. W tym roku siatkarze ze stolicy awansowali do finału Challenge Cup, gdzie w złotym secie ulegli Częstochowie.

 

Radosław Panas ma 42 lata, ale już spore doświadczenie. Uważany jest za jednego ze zdolniejszych trenerów polskich. Lubi wyzwania, potrafi nawiązać kontakt z zawodnikami, stworzyć odpowiedni klimat. Oby te ujawnione już  cechy potwierdził w zespole z Kortowa. Po słabym sezonie 2011/2012 liczymy na lepszą postawę drużyny, choć oczywiście skromne możliwości finansowe ograniczają możliwości. Radosław Panas zdaje sobie z tego sprawę, a jednak podjął się trudnej roli. Życzymy więc powodzenia

Fot. Indykpol azs uwm

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x