Ryńska Gala Siatkówki – Emocje zapewnione!

Firma „RESPORT Mazury” Mrągowo i Stowarzyszenie Sportowe i Rekreacyjne w Rynie organizują 13 marca 2011 roku w hali sportowej przy ul. H. Sawickiej w Rynie turniej pod hasłem „Ryńska Gala Siatkówki”. Turniej ma charakter otwarty bez podziału na grupy i kategorie wiekowe.

 

Drużyna składać się może maksymalnie z 12 zawodników. Turniej zaplanowany jest maksymalnie na 6 drużyn. Miejsce nr 1 – obsadzone jest przez Mistrza Mrągowskiej Ligi Miejskiej, bez wpłaty startowego.

Przy pozostałych 5 miejscach – liczy się kolejność zgłoszeń! W drużynie mogą występować wyłącznie zawodnicy zgłoszeni na liście startowej, którzy podpisali oświadczenie dotyczące uczestnictwa w turnieju. Lista występujących w drużynie zawodników powinna być podpisana przez kapitana zespołu lub osobę zgłaszającą drużynę. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę opiekunów na udział w zawodach. Zawodników obowiązuje jednolity strój i odpowiednie obuwie sportowe.

 Za zajęcie trzech pierwszych miejsc – drużyny otrzymują pamiątkowe puchary. Zespół , który zwycięży w Ryńskiej Gali Siatkówki, otrzyma nagrodę finansową w wysokości 300 zł. oraz nagrodę rzeczową. Za druga i trzecia lokatę przewidziane są też nagrody rzeczowe.

Uhonoruje się również: najstarszego zawodnika, atakującego, rozgrywającego, blokującego oraz MVP turnieju. Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy uczestnictwa.

 Zgłoszenia imienne drużyn (lista występujących w drużynie zawodników z oświadczeniami), każda drużyna składa organizatorom bezpośrednio przed rozpoczęciem rozgrywek. Za badania lekarskie, czy zawodnicy nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania piłki siatkowej, odpowiadają zawodnicy we własnym zakresie (oświadczenia o stanie zdrowia). Koszty ubezpieczenia zawodników, drużyny pokrywają we własnym zakresie – możliwość wykupienia ubezpieczenia na miejscu ( 4 zł od zawodnika).

Każda drużyna wpłaca startowe w wysokości 250 zł na podane konto: 64884800080011441720030001. Startowe należy wpłacić na konto bezpośrednio po zgłoszeniu lub u Organizatora po ustaleniu z kapitanem drużyny.

Liczy się kolejność zgłoszeń i termin  wpłaty wpisowego. Wszystkie inne sprawy wynikłe a nie objęte  niniejszym  regulaminem,  rozstrzygać będzie organizator.

 

                               Wszelkich informacji udziela p. Waldemar Cybul – 604276482

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x