Turniej Minisiatkówki „4” Dziewcząt Karolewo 2013 – Kętrzynianki górą!

W minioną sobotę (18 maja) w hali sportowej Gimnazjum w Karolewie (koło Kętrzyna) odbył się towarzyski turniej Mini-Siatkówki Dziewcząt Rocznik 2000 w kategorii „4” siatkarskich pod Patronatem Grupy ENERGA. W turnieju wzięło udział siedem drużyn z zaprzyjaźnionych klubów : MUKS Omega Mrągowo ( dwa zespoły), MKS Dobre Miasto, UKS Zryw Kętrzyn ( dwa zespoły) oraz SET Kętrzyn (dwa zespoły).

 

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy przeszły do półfinałów. O miejsce pierwsze grały dziewczynki z klubu SET Kętrzyn, a ich rywalkami były koleżanki z Dobrego Miasta. Obie te drużyny spotkały się już ze sobą grając w finale Wojewódzkiego Turnieju Kinder+Sport 2013 w Olsztynie. Wówczas zabrakło szczęścia kętrzyniankom i przegrały bój o miejsce III. W Karolewie jednak okazały się lepsze zdobywając I miejsce.

Organizatorem turnieju było Kętrzyńskie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej SET KĘTRZYN.

{AdmirorGallery}sety24{/AdmirorGallery}

Na zdjęciu od lewej: Barbara Karnicka, Wiktoria Babecka, Aleksandra Ciesielska, Estera Książek, Angelika Wyżlic, trener Mariola Piórkowska

{AdmirorGallery}energa24{/AdmirorGallery}

Grupa Energa – sponsor strategiczny siatkarek SET Kętrzyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x