Turniej Niepodległości Dobre Miasto 2021 – Gdańszczanie pokonali w finale gospodarzy

W czwartek (11 listopada) w Dobrym Mieście na hali sportowej Szkoły podstawowej Nr.3 i Niepublicznej Szkoły Podstawowej odbył się Turniej Siatkarski Mężczyzn z udziałem zespołów z: Gdańska, Olsztyna, Działdowa, Górowa Iławeckiego, Morąga i gospodarzy. Uczestników podzielono na dwie grupy, po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów, a następnie rozgrywano spotkania o miejsca. Główną nagrodę wywalczyli siatkarze AZS UG Patera Team (Gdańsk), którzy w finale pokonali Dobre Miasto.

6 Tech – Bet (Morąg)

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Dobrego Miasta Jarosława Kowalskiego, który objął patronat nad imprezą. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Jakub Perzyło z AZS UG Patera Team Gdańsk. Organizatorami byli Przemysław Głowacz (pomysłodawca ), OSiR Dobre Miasto i MKS Dobre Miasto.

Sponsorami turnieju były:

Cukiernia Bednarczyk

Szkoła Podstawowa Nr.3 w Dobrym Mieście

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrym Mieście

Sklep rehabilitacyjny REHSTORE

Gospodarstwo Ekologiczne ,,Bosa Ekologia”

Restauracji Ranczo w Dolinie

Szczególne podziękowania od współorganizatora turnieju Bogusława Waszkiela dla zawodniczek MKS Dobre Miasto: M. Pawlak, M. Poduszko, A. Matsakyan, K. Mindak i J. Radzka za pomoc w organizacji .