W Augustowie AZS UWM II tylko za dwa – Tego oczka może zabraknąć…

Siatkarze AZS UWM II Olsztyn walczą o miejsce w czołowej czwórce po fazie zasadniczej. W meczu w Augustowie byli faworytem i zależało im na zwycięstwie za pełną pulę. Wygrali wprawdzie, ale tylko 3:2 (-20,-22,18,16,19) i tego jednego oczka może zabraknąć. Oczywiście wiele też zależy od wyników innych spotkań. Kortowianie dali się zaskoczyć. Gospodarzom „siedziała” zagrywka, którą rozbili akademików. Dopiero od trzeciego seta, po wzmocnieniu przyjęcia karta odwróciła się i olsztynianie opanowali sytuację.

 

Centrum Augustów – AZS UWM II Olsztyn 2:3 (25:20, 25:22, 18:25, 16:25, 9:15)

AZS UWM II Olsztyn: Paweł Mazek, Dariusz Kurmin, Damian Boruch Michał Przybylski, Paweł Borkowski, Łukasz Olender, Dorian Nawrocki (l) oraz Karol Dziuba, Maciej Budziński, Szymon Macyra, Maciej Pichłacz,Krystian Chełchowski,

Centrum Augustów uchodzi za zespół nieobliczalny i w tym spotkaniu w pełni potwierdził taką właśnie cechę. Gospodarze w dwóch pierwszych partiach zaryzykowali zagrywką, a ponieważ się nie mylili akademicy mieli ogromne kłopoty z przyjęciem i rozegraniem.

Trener Andrzej Grygorowicz widząc co się święci dokonał zmian, przede wszystkim wzmocnił strefę odbioru i rzeczywiście był to dobry pomysł. Olsztynianie zaczęli wreszcie grać w swoim stylu i szybko przejęli inicjatywę. W tie breaku do zmiany stron oba zespoły szły równo. Potem olsztynianie odskoczyli i wygrali z dużą przewagą.

Fot centrum augustow

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x