W III lidze niespodzianka w Ząbrowie – Nagroda za walkę do końca

W drugiej serii spotkań III ligi siatkarzy do dużej niespodzianki doszło w Ząbrowie, gdzie gospodarze nieoczekiwanie przegrali z Wichrem Wilkasy 2:3. Dodajmy przegrali na własne życzenie, bowiem po dwóch łatwo wygranych setach zapewne myśleli, że rywal jest już na kolanach. Tymczasem ambitni goście wrócili do gry, nabierali coraz większej pewności i rozstrzygnęli na swoja korzyść trzy kolejne partie. W tie breaku emocji nie brakowało. Zespół z Ząbrowa prowadził 13:12, ale po banalnych błędach uległ w końcówce. Nagana dla faworytów, brawa dla gości za ambicję.

Dzielnie radzi sobie młodzież z Giżycka, która odniosła drugie zwycięstwo, tym razem nad Bastenem Kamieniec, wykazując duża odporność w końcówkach setów. Polonia Lidzbark, która debiutuje po latach przerwy niewiele miała do powiedzenia z silną Gwardia Szczytno. Ale ambitnym siatkarzom z Lidzbarka życzymy powodzenia,  kibicom natomiast cierpliwości. Nie od razu Kraków zbudowano