W kadetach AZS UWM Wojmex już na czele – W młodzikach Absolwent pogodził akademików

Sezon siatkarski rozkręca się na dobre. Kadeci ligi wojewódzkiej rozegrali drugą serię spotkań i jedynym zespołem bez porażki pozostał faworyt rywalizacji AZS UWM Wojmex (trener Maciej Rejzner). W młodzikach ciekawy turniej I-ligowy odbył sie w Olsztynie, gdzie Absolwent (trener Krzysztof Dziedzic) pogodził AZS-y trenerów: Wiśniewskiego i Wąsowicza). W następnym turnieju w I lidze zagra Olimp Bartoszyce.

 Kadeci

SOS Salos Ostróda UKS Chemik Olsztyn 2:3 (21:25, 25:20, 25:14, 12:25, 13:15)

AZS UWM Wojmex Olsztyn   MKS Truso Elbląg 3:0 (25:8, 25:15, 25:13)

AZS UWM Olsztyn (Stankiewicz) AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2:3 (28:26, 18:25, 25:11, 14:25, 12:15)

Tabela

1 AZS UWM Wojmex Olsztyn 2 4    6:1

2 SOS Salos Ostróda  2 3 5:3

3 AZS UWM Olsztyn (Stankiewicz) 2 3  5:3

4 AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2 3 4:5

5 UKS Chemik Olsztyn  2 3 3:5

6 MKS Truso Elbląg  2 2 0:6

Młodzicy

I liga

AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) 2:0 (25:11, 25:15)

AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) UKS Absolwent Olsztyn 0:2 (11:25, 8:25)

AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) UKS Absolwent Olsztyn 0:2 (15:25, 22:25)

Tabela

1 UKS Absolwent Olsztyn  2 4   4:0

2 AZS UWM Olsztyn (Wiśniewski) 2 3  2:2

3 AZS UWM Olsztyn (Wąsowicz) 2 2 0:4 spadek do II ligi

II liga

SOS Salos Ostróda SMS MLKS Foto Ola Ostróda 0:2 (19:25, 17:25)

SMS MLKS Foto Ola Ostróda UKS Olimp Bartoszyce 1:2 (25:23, 15:25, 11:15)

SOS Salos Ostróda UKS Olimp Bartoszyce 0:2 (13:25, 23:25 )

Tabela

1 UKS Olimp Bartoszyce 2 4 4:1 awans do I ligi

2 SMS MLKS Foto Ola Ostróda  2 3  3:2

3 SOS Salos Ostróda 2 2 0:4 spadek do III ligi

III liga

UKS Herkules Ełk MKS Truso Elbląg 0:2 (19:25, 11:25)

MKS Truso Elbląg UKS Wiktoria Szczytno 2:0 (25:12, 25:8)

UKS Herkules Ełk UKS Wiktoria Szczytno 0:2 (17:25, 16:25)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 2 4 4:0 awans do II ligi

2 UKS Wiktoria Szczytno 2   3 2:2

3 UKS Herkules Ełk 2 2 0:4

Turniej SOS w Olsztynie

W Olsztynie odbył sie turniej młodzików, który był przede wszystkim sprawdzianem umiejętności zawodników Siatkarkich Ośrodków Szkolenia w Olsztynie przy UKS Absolwent i Gimnazjum nr 8. Stawkę uzupełnili siatkarze Juranda Malbork (okazali się najlepsi) i MUKS Foto Ola Ostróda.

Olsztyńscy gracze byli trochę zmęczeni, bo rozgrywali też ligowy turniej młodzików, ale tu kolejność nie była najważniejsza, lecz możliwość rozegrania dużej liczby spotkań i weryfikacji tego czego nauczyli sie na treningach.

Kolejność

1 Jurand Malbork

2 SOS Olsztyn (Absolwent)

3 SOS Olsztyn (AZS Giimnazjum 8)

4 Foto Ola Ostróda

Absolwent Olsztyn AZS UWM Olsztyn bartoszyce Elbląg Ełk Foto Ola Ostróda Herkules Ełk Olimp Bartoszyce Olsztyn Ostróda Salos Ostróda Siatkówka Szczytno Truso Elbląg Wiktoria szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x