W Młodej Lidze Indykpol AZS UWM nadal ma szansę – Najpierw wygrać mecz, a potem złoty set

W najbliższy czwartek (2 kwietnia) o godzinie 19.00 w hali sportowej przy ul. Prawochońskiego w Kortowie odbędzie się rewanżowy mecz I rundy play off Młodej Ligi, w którym Indykpol AZS UWM Olsztyn zmierzy się z zespołem Cerrad Czarni Radom. Pierwszy mecz w Radomiu wygrali gospodarze 3:0, ale to nie zamyka drogi akademikom do awansu. Trzeba pokonać rywali w rewanżu – wynik obojętny.

W przeciwieństwie do rozgrywek seniorów porażka 2:3 nie jest punktowana i w tym miejscu przepraszamy kibiców, że tuż po spotkaniu w Radomiu wprowadziliśmy ich w bląd informując, że musimy wygrać 3:0 lub 3:1.

Cytujemy wyjątek regulaminu

(…)W przypadku, gdy po rozegraniu drugiego spotkania w wygranych meczach będzie 1:1, drużyny rozgrywają złotego seta,, który zdecyduje o awansie do kolejnej fazy play off. Złoty set rozgrywany jest do 15 pkt, z przewagą 2 pkt (…)

Przed olsztyniakami więc dwa cele. Wygrać mecz i następnie zwyciężyć w złotym secie. Doping będzie absolutnie potrzebny. Zapraszamy więc wszystkich kibiców siatkówki i sympatyków Indykpolu AZS Olsztyn. Walczymy o wejście na najlepszej czwórki. Do ostatniej piłki. Wstęp wolny