W Młodej Lidze smutna niedziela – Szybko zapomnieć, ale wcześniej wyciągnąć wnioski

Do tej pory w rozgrywkach Młodej Ligi siatkarze Indykpolu AZS UWM dość często rozgrywali tie breaki. Liczyliśmy, że podejmą tez walkę w wyjazdowej potyczce z Politechniką Warszawską. Tymczasem poza krótkimi momentami był to mecz do jednej bramki. Gospodarze dominowali od początku i wygrali bardzo pewnie 3:0 (15,20,23). Kortowianom wyraźnie to spotkanie nie wyszło, co się u młodzieży zdarza, czekamy na następną kolejkę, by zawodnicy mogli się zrehabilitować.

 

Politechnika Warszawska – Indykpol AZS UWM Olsztyn 3:0 (25:5, 25:20, 25:23)

Indykpol AZS UWM Olsztyn: Jędrzej Ruszczyk, Łukasz Kuchciński, Konrad Garewicz, Kamil Guzewicz, Bartosz Bednarczyk, Robert Wróbel, Bartosz mariański (l). Filip Kozłowski, Jedzrej Jasnos, Michał Tomczak

Już początek spotkania określił potencjał obu stron. Gospodarze objęli prowadzenie 8:2 i dyktowali warunki do końca tej partii. W drugiej nastąpiło małe przebudzenie. Wyrównana walka z lekkim wskazaniem na olsztynian (8:7). Nie udało się jednak inicjatywy utrzymać i znów do głosu doszli młodzi „inżynierowie”. W trzecim olsztynianie powalczyli trochę w końcówce, ale nie dogonili przeciwników.

W sumie bezbarwny występ, z którego koniecznie trzeba wyciągnąć wnioski, a punkty zdobywać w następnych spotkaniach.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x