W rewanżu lepsza Politechnika – Inna bajka…

Rewanżowy mecz Indykpolu AZS UWM Olsztyn z AZS Poliechnkią Warszawską w Lidzbarku Welskim miał zupełnie inny przebieg niż w piątek. Stroną dominującą byli siatkarze ze stolicy, zrewanżowali się za porażkę w pierwszym spotkaniu i pewnie pokonali kortownia 3:1(17,20,12,-21). Ponieważ trenerzy umówili się na rozegranie czterech setów, po trzech zwycięskich partiach warszawiaków, rozegrano jeszcze jedną.

 

 

Niestety w sobotę olsztynianie nie przypominali zespołu sprzed kilkunastu godzin i w zasadzie nie nawiązali z rywalem równorzędnej walki. Zdecydowanie brak w drużynie stabilizacji, i choć to tylko sparingi niepokoją tak duże wahania formy. Obserwując Politechnikę będzie to dla nas mocny rywal, a biorąc pod uwagę potencjał i możliwości innych zespołów PLUS LIGI czeka nas niełatwe życie. Cały czas liczymy na coraz lepszą grę, pełną adaptacje nowych zawodników w teamie olsztyńskim.

Memoriał Wiktora Wawrzyczka będzie generalną próba przed premierę ligową i oby ona przyniosła więcej optymizmu.

Indykpol AZS UWM Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska
1:3 (17:25, 20:25, 12:25, 25:21)

Indykpol AZS UWM: Kert Toobal, Marcel Gromadowski, Samuel Tuia, Paweł Siezieniewski, Dawid Gunia, Piotr Hain, Marcin Mierzejewski (libero) oraz Wojciech Włodarczyk, Wojciech Winnik, Tomasz Tomczyk, Wojciech Ferens, Vladimir Cedić.

 Politechnika: Bartłomiej Neroj, Oleksandr Statsenko, Zbigniew Bartman, Michał Kubiak, Ardo Kreek, Janusz Gałązka, Damian Wojtaszek (libero) oraz Maikel Salas Moreno, Robert Prygiel, Krzysztof Wierzbowski, Wojciech Żaliński;

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x